Çözüldü RDR2 altın külçeleri nasıl satılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Treasure Map'ten 2 tane külçe buldum ama nasıl satacağım bilmiyorum.

Çözüm
Tekrardan merhaba hocam hatırladınız mı bilmiyorum😃. Haritada Emerald Ranch tarafında Fence diye bir lokasyon var oradan satabilirsin, aynı yer Saint Denis ve Rhodes'in yanında var bu 3 yerden birinde satabilirsin.
Tekrardan merhaba hocam hatırladınız mı bilmiyorum😃. Haritada Emerald Ranch tarafında Fence diye bir lokasyon var oradan satabilirsin, aynı yer Saint Denis ve Rhodes'in yanında var bu 3 yerden birinde satabilirsin.

Çözüm
Hatırlamazmıyım hocam 😃 bol bol soru soracağım vallahi, herşeyi yapmaya çalışıyorum şuanda oyundaki. Silahlarıma scope koydum upgrade falan yaptım.

Selamlar When bende yeni başladım daha hosea nın atı sattırdığı ilk bölümlerdeyim. Cebimde altın saat, platin saat gibi değerleri yüksek sayılabilen bir kaç eşya var bunları nerede bozdurabilirim. Bana da bilgi verebilir misiniz?

Selamlar When bende yeni başladım daha hosea nın atı sattırdığı ilk bölümlerdeyim. Cebimde altın saat, platin saat gibi değerleri yüksek sayılabilen bir kaç eşya var bunları nerede bozdurabilirim. Bana da bilgi verebilir misiniz?
Hocam haritadaki, "Fence" isimli yerlerden satabilirsiniz, genelde şehirlerin yanlarında oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı