Çözüldü RDR2 anlık siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mehmetasd

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben RDR2 oynarken bazen 1 saniye bile sürmeyen siyah ekran geliyor hemen düzeliyor. Bunun neden olduğunu anlamadım. Acaba ekran kartı sıcaklığından mıdır?
Ekran kartı PNY 3060 RDR2 Ultra 70 derece oluyor, yeni ekran kartı.
Monitör ASUS TUF VG24. Yeni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Tam ekrandan çerçevesiz tam ekrana atıyor. RDR2 Tam ekranda çalışmaz. O siyah ekran arkaplanda ayarlar değiştiği için oluyor. 1 sefer olur zaten. Oyunu tekrar tam ekrana alan GeForce Experience gibi uygulamaların optimize etmesine izin vermeyin. Kendi ayarlarında takılsın.
Ekran kartı sıcaklığıyla ilgili değil dostum. Bir çok arkadaşımda da bu sorunu gözlemledim. Hatta 1 saniyeden fazla sürüyor onlarda. Nedenini henüz bizde çözemedik ama en azından ısıdan olmadığını açıkça söyleyebilirim.

Ekran kartı sıcaklığıyla ilgili değil dostum. Birçok arkadaşımda da bu sorunu gözlemledim. Hatta 1 saniyeden fazla sürüyor onlarda. Nedenini henüz bizde çözemedik ama en azından ısıdan olmadığını açıkça söyleyebilirim.

Oyunu yeni yükledim dün 5-6 saat oynadım hiç olmadı bugün oynarken oldu ilk defa.

Merhaba ben RDR2 oynarken bazen 1 saniye bile sürmeyen siyah ekran geliyor hemen düzeliyor. Bunun neden olduğunu anlamadım. Acaba ekran kartı sıcaklığından mıdır?
Ekran kartı PNY 3060 RDR2 Ultra 70 derece oluyor, yeni ekran kartı.
Monitör ASUS TUF vg24. yeni.

70 fazla bana göre ben 50 derecede 135 FPS alıyorum Ultra 2K ayarlarda.

Tam ekrandan çerçevesiz tam ekrana atıyor. RDR2 Tam ekranda çalışmaz. O siyah ekran arkaplanda ayarlar değiştiği için oluyor. 1 sefer olur zaten. Oyunu tekrar tam ekrana alan GeForce Experience gibi uygulamaların optimize etmesine izin vermeyin. Kendi ayarlarında takılsın.

Çözüm
Tam ekrandan çerçevesiz tam ekrana atıyor. RDR2 tam ekranda çalışmaz. O siyah ekran arka planda ayarlar değiştiği için oluyor. 1 sefer olur zaten. Oyunu tekrar tam ekrana alan GeForce Experience gibi uygulamaların optimize etmesine izin vermeyin. Kendi ayarlarında takılsın.

Hocam tam olarak nasıl yapacağımı anlatabilir misiniz?

Hocam teşekkürler oldu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı