Sürprizbozan RDR2 Bağırmalı Görevi Gelmedi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İnternette bir görev gördüm, Arthur Morgan DUTCH diye bağırarak bir yeri basıyordu ve sonda güneşe bakıyordu. Son görevi yaptım ve Arthur öldü ve John olarak oynuyorum. O göreve neden gelemedim?
Oyunun sonundan bahsediyorsunuz sanırım? Ama ne demek istediğinizi anlayamadım tam.

Oyunu 2 defa bitirdim ama hangi görevden bahsettiğini anlamadım.

Arthur direkt silahlamı vuruldu? Eğer öyleyse oyunu düşük Honor da kötü son olarak bitirmişsiniz. Yüksek Honor olursa öyle oluyor.

internette bir görev gördüm, Arthur Morgan dutch diye bağırarak bir yeri basıyordu ve sonda güneşe bakıyordu. Son görevi yaptım ve arthur öldü ve John olarak oynuyorum. O göreve neden gelemedim?

Oyunun 4 farklı sonu bulunuyor bildiğim üzere ve ölümün mekanı John'la onunla devam etmek ya da parayı almaya gitmek seçeneklerinden sonra oluyor. Ben para kısmını seçtim yanlışlıkla ve orada seçtikten hemen sonra ki animasyonda bağırıyor dutcha a ve Micah'a. Eğer John ile devam etmeyi seçtiyseniz görmemeniz normal.

Geri
Yukarı