RDR2 Epic Games'ten alınır mı?

The Theseus

Hectopat
Yer
Nevşehir
Herkese iyi forumlar.
Sırf RDR2 için PC topladım. Saçma bir soruysa saçma olduğunu söyleyip geçebilirsiniz :) Epic Games'in 79 TL üzerine 60 TL indirimi var. Steam'in herhangi bir indirimi yok. Epic'te GTA 5' sorunsuz bir şekilde oynuyorum herhangi bir sorun yaşamadım (story modda). Şimdi aklımda okuduğum birkaç yorumdan ötürü bir gıcıklanma oldu. Yavaş indirme, ana sayfa düzeni vs. Steam'ın hiçbir sıkıntısını yaşamadım. İade, CS:GO vs gibi oyunların eşyalarını satma vs her şeyi yapabiliyorum fikir vermesi açısından kullanıcısı olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. İkisinden hangisi daha iyi aradaki 60 TL çok önemli değil ama önemli de yazarken bile doğru soramamış olabilirim. Siz yine de fikrinizi yazarsanız sevinirim.

Steam fanboylarının gözüne diken batıyor sanki Epic Games Launcher'ını açınca. Epic Games den alıp rahat rahat oynayabilirsiniz. Ancak Bilgisayarı kapatmadan önce indirmeyi durdurun eğer yarıda kesecekseniz.

Steam fanboylarının gözüne diken batıyor sanki Epic Games Launcher'ını açınca. Epic Games'den alıp rahat rahat oynayabilirsiniz. Ancak bilgisayarı kapatmadan önce indirmeyi durdurun eğer yarıda kesecekseniz.

Herhangi bir şeyin fanboyu olduğumu sanmıyorum :) benimki cahillik sadece. Steam basit geliyor bana eşya satma olayi vs Epic'te de var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic, Steam'in aksine sadece alımlarda racı oluyor. Bir kez satın alıp kurduktan sonra Epic Launcher'ı hiç açmadan gidip oyunu oynayabilirsiniz. Steam oyunlarında durum biraz daha farklı, Steam'e ait bir oyunu oynarken arka planda Steam Launcher da açılıyor.

Bu şeklide karşılaştırınca Epic'ten almak daha bile avantajlı diyebiliriz.

Herkese iyi forumlar.
Sırf RDR2 için PC topladım. Saçma bir soruysa saçma olduğunu söyleyip geçebilirsiniz :) Epic Games'in 79 TL üzerine 60 TL indirimi var. Steam'in herhangi bir indirimi yok. Epic'te GTA 5' sorunsuz bir şekilde oynuyorum herhangi bir sorun yaşamadım (story modda). Şimdi aklımda okuduğum birkaç yorumdan ötürü bir gıcıklanma oldu. Yavaş indirme, ana sayfa düzeni vs. Steam'ın hiçbir sıkıntısını yaşamadım. İade, CS:GO vs gibi oyunların eşyalarını satma vs her şeyi yapabiliyorum fikir vermesi açısından kullanıcısı olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. İkisinden hangisi daha iyi aradaki 60 TL çok önemli değil ama önemli de yazarken bile doğru soramamış olabilirim. Siz yine de fikrinizi yazarsanız sevinirim.

RDR2 hikaye için oynamak istiyorsanız tabii ki olur. Hem de 60 TL daha ucuza bu harika bir fırsattır.

Yeni konular

Geri
Yukarı