RDR2 Gamepad İle Balık Tutulmuyor

Cheasy60pe

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx580 2048sp 8gb
12gb vram
i3-4130
240gb ssd
1tb hdd
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba. RDR2'de balık tutmaya gidiyorum. Orijinal bir kumandam olmadığı için X360CE uygulamasını kullanıyorum. Oyunda hiçbir sorun çıkarmıyor ancak balık tutacağım zaman kumandanın X tuşuna basmama rağmen olmuyor ve hizli cekmek icin klavyedeki R tuşuna basın diyor. Çözümü var mıdır?

Türkçe yama kullanıyorsanız yanlış çevrilmişti o kısım. İnternetten tuşlara bakabilirsiniz.

O oyunda balık tutma kısmı biraz sıkıntılı. Balık oltaya takıldıktan sonra sağ analoğu çevirirken sol analoğu da tekrarlı olarak yavaşça kendinize doğru çekip bırakırsanız işiniz daha da kolaylaşacaktır. Zaten sol analoğu kendinize çektiğinizde Arthur'un da oltayı kendine doğru çektiğini göreceksiniz.

Türkçe yama kullanıyorsanız yanlış çevrilmişti o kısım. İnternetten tuşlara bakabilirsiniz.

Evet Türkçe yama kullanıyorum bakarım ona sağ olun hocam.

Acaba Xbox ve PlayStation'da bulunan X'ler karışmış olabilir mi? Çakma kol kullanıyorsan analogların hassasiyeti ve kötü Dead zone sebebiyle analog çevirme işi de patlatmış olabilir. Zaten hem kontrolcüden X hem de klavyeden r tuşuna basmanı istemesi doğru değil. Orada da bir saçmalık var.

Çakma kullanıyorum ancak pek de ucuza almadım. Ayrıca hiçbir oyunda sorun yaratmadı. Zaten X360CE kullanıyorum Dead zone yok ve Xbox ayarları kurulu.

Yeni konular

Geri
Yukarı