RDR2 görev yok

Pringles Kedisi

Hectopat
Daha fazla  
Mapimde sarı görev yok. Bütün yan görevler bitti. Chapter 3'te 6 görev yapıp kaldım ilk kez oldu. Crack değil. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz açık dünyada gezerseniz ortaya çıkarlar. Rockstar oyunlarının hepsinde bu oyun boyu bir iki kere yaşanır neden böyle oluyor bir fikrim yok. GTA IV,V,RDR2 hepsinde acaba oyun mu bitti hissini yaşadım böyle görev gelmeyince 😀

Biraz açık dünyada gezerseniz ortaya çıkarlar. Rockstar oyunlarının hepsinde bu oyun boyu bir iki kere yaşanır neden böyle oluyor bir fikrim yok. GTA IV, V, RDR2 hepsinde acaba oyun mu bitti hissini yaşadım böyle görev gelmeyince 😀

Hocam GTA Vice City'de de böyle sorun vardı genel bir sorun Rockstar Games neden böyle yapıyorsa.

Evet ama haritada kilitli olsada gözüküyor görevler. Strauss idi galiba adamın adı, tefeci olan. Onun görevlerinde aldığın parayı çetenin kumbarasına atmamış olabilir misin?
Bazıları gözükmüyor hocam. Son yaptığım Henri Lemieux görevlerinden hatırladığım kadarıyla, Saint Dennis barlarında görev yapmak için az akşam etmedik 😄

Geri
Yukarı