RDR2 grafikleri vs Cyberpunk grafikleri

Rockstar gibi bir firma önce RDR2'nin pc'deki rezil bulanıklık sorununu halletsin diyeceğim de umurlarında değil.
Hocam o sorun neyden kaynaklanıyor? Zaten konunun açılmasının sebebi benim de. Videolardan belli olmuyor ama 1. elden denyince RDR2 diğer oyunlara göre aşırı bulanık. Konsolda da PS4'te oynadım o daha da beter zaten.

Kimin neyi sevdiğine bağlı, ben daha çok karanlık temalı oyunları sevdiğim için GTA 4, RDR2 tarzı oyunlar bana daha güzel gözüküyor ama eğer birisi GTA 5 Cyberpunk gibi oyunları güzel görüyorsa buna da bir şey diyemem,bunu tartışmanın da doğru olduğunu düşünmüyorum.

Tamamen farklı atmosferlerin oyunları. Western atmosferini RDR2 kadar iyi yansıtan bir oyun yok. Aynı şey Cyberpunk 2077 için de geçerli. Gelecekten fırlamış yüksek teknolojili şehirleri ve insanların çılgınlığını bu kadar iyi yaratabilen başka bir oyun yok. Tamam kendisi pek çok açıdan eskik ve yarım kalmış bir oyun ama oyunun atmosfer ve grafik kısmı için çöp demek...

Coj gunslinger 2013 de çıktı ama sanat tasarımı yüzünden qrafikleri insanı hayran bırakıyor. Ben Low da oynasamda büyülenmişdim
(Resim lowda)

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1639313934227.jpg
    FB_IMG_1639313934227.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 44

Geri
Yukarı