RDR2 grafikleri vs Cyberpunk grafikleri

Bence de yaklaşık 17 saat oynadım. Tüm ayarları fullemek gerekiyor ve fulledikten sonra FPS 40'a kadar düşüyor kasma hissi oluyor. Ayarları fullemeyince de oyun PS3 döneminden kalma gibi gözüküyor 10 metre ilerisi piksel piksel.
Heh tam benim sorunum. Ama sen bunu söyledin ya şimdi sen Cyberpunk 2077 fanboyusun(!) Geçmiş olsun Allah kurtarsın kardeşim.

Heh tam benim sorunum. Ama sen bunu söyledin ya şimdi sen Cyberpunk 2077 fanboyusun(!) geçmiş olsun Allah kurtarsın kardeşim.

Ben takmam öyle şeyleri. Ben bu oyuna para verdim oyunu yapan firma babamın firmasıda değil tabii ki eksiklerini söyleceğiz. Herkes överse kalite düşer zaten. Bahsettiğim piksellik olayı eklediğim görsellerdeki gibi fotoğrafta çok belli olmuyor ama özellikle monitöre yakın oturuyorsanız çok göze batıyor.

Dosya Ekleri

• Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.10 - 23.20.11.87.png
    Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.10 - 23.20.11.87.png
    3,3 MB · Görüntüleme: 39
  • Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.19 - 21.25.27.44.png
    Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.19 - 21.25.27.44.png
    2,6 MB · Görüntüleme: 33
Ben takmam öyle şeyleri. Ben bu oyuna para verdim oyunu yapan firma babamın firmasıda değil tabii ki eksiklerini söyleceğiz. Herkes överse kalite düşer zaten. Bahsettiğim piksellik olayı eklediğim görsellerdeki gibi fotoğrafta çok belli olmuyor ama özellikle monitöre yakın oturuyorsanız çok göze batıyor.
Hocam daha çok başka bir oyundan sonra(bak Cp2077 olmak zorunda değil) bakınca TV'den bile belli oluyor.
Piksellik değilde sanki genel bir bulanıklık gibi.

Hocam daha çok başka bir oyundan sonra(bak CP2077 olmak zorunda değil) bakınca TV'den bile belli oluyor.
Piksellik değil de sanki genel bir bulanıklık gibi.

Ben PlayStation 4 üzerinden de oynamıştım 2-3 saat kadar. PlayStation'da grafikler Low'da olmasına rağmen bu kadar göze batmıyor. Ama bilgisayarda ciddiyim çok göze batıyor. Geçen Discord üzerinden yayın açtım bir arkadaşıma bana Low'da nasıl 40FPS alıyorsun dedi. Grafikleri gösterdim her şey ultradaydı ve şaşırdı.

Ben PlayStation 4 üzerinden de oynamıştım 2-3 saat kadar. PlayStation'da grafikler Low'da olmasına rağmen bu kadar göze batmıyor. Ama bilgisayarda ciddiyim çok göze batıyor. Geçen Discord üzerinden yayın açtım bir arkadaşıma bana Low'da nasıl 40FPS alıyorsun dedi. Grafikleri gösterdim her şey ultradaydı ve şaşırdı.
Ben asıl ps4'te deli oldum, dedim bu ps4 zaten çogü oyunda çözünürlük düşük ondandır heralde. Zaten dokular falanda ps3 oyunu gibi çiçekler 2 boyut. Bilgisayarda 2K oynuyorum yine kötü. Ama çiçekler ps4'teki kadar kötü değil. Ps4 slim bu arada pro nasıl bilmiyorum.

Ben asıl PS4'te deli oldum, dedim bu PS4 zaten çogü oyunda çözünürlük düşük ondandır herhalde. Zaten dokular falanda PS3 oyunu gibi çiçekler 2 boyut. Bilgisayarda 2K oynuyorum yine kötü. Ama çiçekler PS4'teki kadar kötü değil. PS4 Slim bu arada Pro nasıl bilmiyorum.

Benim PS4'te Slim modeli ama televizyona uzakken göze batmıyor. Ama ciddiyim bilgisayarda özellikle at sürerken çok bulanık. Optimizasyon kasıcaz derken oyunu bulanıklaştırmışlar.

Dosya Ekleri

• Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.08 - 23.40.42.00.png
    Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.08 - 23.40.42.00.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 32
  • Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.19 - 21.13.37.90.png
    Red Dead Redemption 2 Screenshot 2022.01.19 - 21.13.37.90.png
    3,8 MB · Görüntüleme: 46
Bu arada attığın resimler çok güzel gözüküyor

Yeni konular

Geri
Yukarı