RDR2 grafikleri vs Cyberpunk grafikleri

Cyberpunk'ın dokuları daha keskin ve yüksek çözünürlüklü bu sebeple grafik olarak Cyberpunk 2077 daha iyi, ama RDR2'de o bulanık dokuları ışıklandırmalar vesaire ile öyle bir gösteriyor ki göze daha iyi geliyor.

Yani Cyberpunk 2077 grafik kalitesi olarak daha iyi ama RDR2 uyguladığı illüzyon teknikleri ile göze daha iyi geliyor.​

Cyberpunk'ın dokuları daha keskin ve yüksek çözünürlüklü bu sebeple grafik olarak Cyberpunk 2077 daha iyi, ama RDR2'de o bulanık dokuları ışıklandırmalar vesaire ile öyle bir gösteriyor ki göze daha iyi geliyor.

Yani Cyberpunk 2077 grafik kalitesi olarak daha iyi ama RDR2 uyguladığı ilizyon teknikleri ile göze daha iyi geliyor.​
Rdr2 gerçekçilik olarak çok iyi, keşke dokular da iyi olsa.

Ben asıl PS4'te deli oldum, dedim bu PS4 zaten çogü oyunda çözünürlük düşük ondandır herhalde. Zaten dokular falanda PS3 oyunu gibi çiçekler 2 boyut. Bilgisayarda 2K oynuyorum yine kötü. Ama çiçekler PS4'teki kadar kötü değil. PS4 Slim bu arada Pro nasıl bilmiyorum.

Dalga mı geciyorsun? PC de sorun var deneyim ettim ama PS4 de o dediğin kadar kadar berbat değil kendi PS4 Slim'im var ondan oynuyorum. Bu arada evet CP77 grafikleri daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı