RDR2 için çalışan Türkçe yama var mı?

• Konuyu başlatan Lnx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 846

Lnx

Hectopat
RDR2 için sorunsuz Türkçe yama arıyorum. Bulduğum yamalar linkleri silinmiş, var mı çalışan bir yama? %100 Türkçe yama varsa daha iyi olur.

RDR2 için sorunsuz Türkçe yama arıyorum. Bulduğum yamalar linkleri silinmiş, var mı çalışan bir yama? %100 Türkçe yama varsa daha iyi olur.

RDR2 için yapılan sağlıklı yama yok diye biliyorum. Varsa da çok çok az vardır, onlarada nadir rastlarsınız. Çoğu yama virüs içeriyor. RDR2'ye yama yapmakta çok zorlandı çoğu çeviri ekibi.

Turuculevye diye bir site vardı. YouTube'a RDR2 Türkçe yama yazınca da çıkıyor. Yapay zeka destekli denilen yama. Otomatik çeviri yapıyor sanırım. Ben onu indirdim. Normalde virüs riski almamak adına indirmem ama RDR 2 için aldım o riski. Bir sıkıntı olmadı PC'de. En azından hissedilir bir şey olmadı. Umarım virüs yoktur.

Yama kalitesine gelince bazı çeviriler hâliyle çok anlamsız oluyor ama kesinlikle hiç yoktan iyidir. Hikayeyi ve olayları anlamaya yetiyor. Tek sıkıntı ı harfleri kutucuk şeklinde görünüyor. Onu da takmadım. Oyun o kadar efsane ki. Yeni başladım ama ekran kartımı sattım. Tadı damağımda kaldı oyunun

Geri
Yukarı