RDR2 İskoçyalı Kostümü Nasıl Alınır?

168182

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, Red Dead Redemption 2'de İskoç paltosu alacağım ve bunun için üstün koç öldür tarzında bir hayvanı belirtiyor. Ben de gittim Efsanevi Koç öldürdüm fakat saymıyor bu kostümü nasıl alabilirim? Efsanevi koçu öldürdükten sonra sanırım başka spawn olmuyor.
Elimde şu an 1 tane olduğu için mi yapılmıyor?

Ek soru kurt postu sadece Red Dead Online'da mı var? "Kurt kafalığını resim olarak attım." Red Dead Redemtion 2'de yok mu?

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-20_221020.png
    resim_2021-02-20_221020.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 66
  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 52
Üstün kalitedeki deriye sahip olduguna emin misin daha düşük kaliteye sahip olabilirsin. Oyunu bitirdikten sonra anladım ki hayvanların yıldızları var ve bu hayvanların derilerini perfect olarak elde etmek için bazı uygun silahlarla vurman lazım. Örneğin kuş perfect derisi tüyü elde etmek istiyorsun o zaman kuş tüfeği ile vuracaksın hayvanı :) bu detay bile oyunun efsane olduğuna delildir :)

Üstün kalitedeki deriye sahip olduguna emin misin daha düşük kaliteye sahip olabilirsin. Oyunu bitirdikten sonra anladım ki hayvanların yıldızları var ve bu hayvanların derilerini perfect olarak elde etmek için bazı uygun silahlarla vurman lazım. Örneğin kuş perfect derisi tüyü elde etmek istiyorsun o zaman kuş tüfeği ile vuracaksın hayvanı :) bu detay bile oyunun efsane olduğuna delildir :)
Onu çözdüm tek sorunum şey kaldı kurt postu var mı ? Yoksa online'a mı özel?
Ek olarak vagon almayı da söyleyen olursa güzel olur arkadaşlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı