RDR2 kamp kurulmuyor

Ahmet2318

Femtopat
Daha fazla  
RDR2 de gezinirken dışarıda gece ve gündüz fark etmeksizin birdenbire DualShock 4'ün ışıkları kırmızı beyaz yanıyor ve öyle olunca kamp kuramıyorum. Aranıyorsun kuramazsın kamp falan diyor ve ben kimseye zarar vermediğim halde neden öyle uyarı alıyorum? Ve bir de bazı yerlerden geçerken beni gördükleri zaman ateş ediyorlardı. Bunun da cevabını bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR2 de gezinirken dışarıda gece ve gündüz fark etmeksizin birdenbire DualShock 4'ün ışıkları kırmızı beyaz yanıyor ve öyle olunca kamp kuramıyorum. Aranıyorsun kuramazsın kamp falan diyor ve ben kimseye zarar vermediğim halde neden öyle uyarı alıyorum? Ve bir de bazı yerlerden geçerken beni gördükleri zaman ateş ediyorlardı. Bunun da cevabını bilen var mı?
Zamanında vurmuşsun. Git postaneye para ver sicilini temizle.

Siz suç işlemeseniz bile hikaye gereği oyun da kırmızı alanlar oluşuyor haritada, girdiğiniz silahlı çatışmalar vs gibi. Yapmanız gereken tren istasyonuna gidip, üzerinizde bulunan Bounty'i kaldırmak. Tabi bunun içi ödeme yapmanız gerekecek. Keyifli oyunlar.

Son düzenleme:
Oyuna yeni başladımda bilmiyordum postaneye gidip sicil temizleme falan.

Aynı durumu bende yaşadım hocam, hatta yabancı bir forum sitesinden bakmıştım, oyunun beni afallatığı bir nokta idi, güzel bir detaydı, sicil temizleme yapmak. Keyifli oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı