RDR2 kaplama yüklenmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

UmutPerk

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance LPX 8GB 3000MHz DDR4 Ram CMK8GX4M1D3000C16
Ekran kartı
Galax RTX2060 Super Gamer 8GB (1-Click OC) 256Bit
Anakart
MSI B350M GAMING PRO Amd B350 Soket AM4 DDR4 3200(
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600X 3,8GHz 35MB Cache Soket AM4 İşle
Arkadaşlar merhaba. RDR2'de kaplama sorunu yaşıyorum ve inanılmaz canımı sıkıyor bu durum. Oyun M.2 SSD'ye (Kioxia Exceria, lRC20Z001tg8, 1TB, 2100/1700, NVMe PCI-e M.2, SSD) kurulu, daha önce M.2 SSD yokken de hard diske kurmuştum ancak o zaman da böyleydi M.2 SSD'ye kurunca bir şey değişmedi.
Sistemim, oyun için görüntüler ve ayarlar şu şekilde:

Screenshot_7.pngScreenshot_8.pngScreenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.pngScreenshot_6.png

Hocam 8 GB RAM az oyun sistem gereksinimlerinde minimum 12 GB diyor, belki RAM kullanımını kısmak için kaplamalar otomatik böyledir.
Edit: Yorum yeni geldi kusura bakma

Evet orijinal.

2 tane var tek yazmışım yanlışlıkla.

Gelişmiş seçenekleri kapatın ek bir fayda sağlamıyor txxa/msaa dahil tam ekran modunda tüm ayarları sonuna kadar açın öyle deneyin bir de.

Ben de oynuyorum laptop var 8 GB RAM hatta gelişmiş ayarları açına oyun bir tuhaf oluyor kaplama hızlı yükleniyor net olmuyor atmosfer daha basık oluyor. 8 GB RAM ile Ultra ayalarda 55 FPS ile çok rahat oynuyorum 16 ile rahat rahat oynarsınız siz.

Deniyorum şimdi.
Yine aynı 😩😩

Gelişmiş seçenekleri kapatın ek bir fayda sağlamıyor txxa/msaa dahil tam ekran modunda tüm ayarları sonuna kadar açın öyle deneyin bir de.

Ben de oynuyorum laptop var 8 GB RAM hatta gelişmiş ayarları açına oyun bir tuhaf oluyor kaplama hızlı yükleniyor net olmuyor atmosfer daha basık oluyor. 8 GB RAM ile Ultra ayalarda 55 FPS ile çok rahat oynuyorum 16 ile rahat rahat oynarsınız siz.
Yok fark etmiyor, grafik ayarlarını değiştirmek işe yaramadı hiç.

Geri
Yukarı