RDR 2 EMPRESS tarafından kırıldı

Hemen hemen 1 yıl sonra RDR 2 empress tarafından kırıldı.

RDR2 Empress NFO.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Keşke oyunlar hiç kırılmasaydı. Sinir oluyorum bizim para verip aldığımızı elin adamı beleşe oynuyor. Bu da yetmezmiş gibi dalga geçiyorlar😡
Böyle düşünmüyorum. Herkesten 350 gün önce oynadın, oyuna ömür boyu sahipsin, güncelleme için uğraşmak zorunda değilsin ve Online'a bağlanabilirsin.

Aslında doğru diyorsunuz ama almaya bütçesi olmayanlar (cidden) onlar için bence iyi bir özellik ama tabii ki de biz ve oyun firmalarının emekleri gidiyor.
Korsan oynayanların yarısının bütçesi fazlasıyla var ama konu oyuna gelince ''Ya oyuna para mı verilir, boş iş.'' diyorlar. Sigaranın paketine 20 lira veren adam 30 liradan pahalı oyunları korsan indiririm diyor.

Böyle düşünmüyorum. Herkesten 350 gün önce oynadın, oyuna ömür boyu sahipsin, güncelleme için uğraşmak zorunda değilsin ve Online'a bağlanabilirsin.
Asıl sorun oyunu daha almadım ve kırılmasına sinirlendim. Alsam mı korsan mı yüklesem diye kendi-kendime sorup duruyorum.

Bu oyunu çok oynamak istiyorum ama hem 200TL veremem hem korsan indirip bilgisayarıma 9999 tane virüs sokamam. Kısacası ben bu oyunu herhalde uzun süre oynayamam 😅

Çok doğru söylüyorsun Recep bey her şeye orijinal sahip korsan olanlar sadece bedava indirip aynı şeyleri oynuyor ve güncelleme geldiğinde saatler sürüyor orijinal de böyle dertler yok.

Geri
Yukarı