RDR 2 EMPRESS tarafından kırıldı

Hemen hemen 1 yıl sonra RDR 2 empress tarafından kırıldı.

RDR2 Empress NFO.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle düşünmüyorum. Herkesten 350 gün önce oynadın, oyuna ömür boyu sahipsin, güncelleme için uğraşmak zorunda değilsin ve Online'a bağlanabilirsin.
Merak ettiğim bir şey var, bu oyunun hangi sürümü?
İlk çıkan sürümüyse, crack indireceklerin sela duasını okuyabiliriz şimdiden.
Yoksa en son sürümü mü?

Oyun FitGirl'in sitesine direkt olarak düşmüş arkadaşlar, meraklılarına duyrulur. Oyunu kıran kişi oyunun dosyasını sanırsam ilk başta FitGirl ablamıza göndermiş, o yüzden bu kadar hızlı bir şekilde RDR2 siteye düştü.

Korsan oynayanların yarısının bütçesi fazlasıyla var ama konu oyuna gelince "ya oyuna para mı verilir, boş iş." Diyorlar. Sigaranın paketine 20 lira veren adam 30 liradan pahalı oyunları korsan indiririm diyor.

Ama şimdi pahalı oyunlardan bahsediyoruz tabii ki de bu duruma katılıyorum bir sigaraya 20 TL verip 5 10 TL'lik oyunlara para vermeyip korsan indiriyorlar bu duruma bende karşıyım ama pahalı oyunlar için aynsıını söyleyemem.

Ama şimdi pahalı oyunlardan bahsediyoruz tabii ki de bu duruma katılıyorum bir sigaraya 20 TL verip 5 10 TL'lik oyunlara para vermeyip korsan indiriyorlar bu duruma bende karşıyım ama pahalı oyunlar için aynsıını söyleyemem.
Sigarayla oyunu aynı şekilde değerlendiriyorsanız vay halinize.

2 günde bir sigaraya 20 TL veren bir insanın RDR2 gibi bir oyuna 200 TL veremem demesi bana komik geliyor.

Geri
Yukarı