RDR2 Online Atın Üstündeki Esyaların Gitmesi

Mehmet Ali Kaba

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaslar mağlum sunuculardan atılma sorunları var RDR Online'da. Ancak benim anlamadığım, oyunda hayvan avlıyorum, derisini yüzüyorum vs. ata yüklüyorum o esyaları. Ve yeni sunucuya geçince o attaki esyalar yok oluyor. Bana gına geldi artık çünkü avladığım zaman tam avlıyorum ve çok esya birikiyor satılacak ama sunucu yüzünden bağlantım kopuyor oyuna tekrar giriyorum. Aaa bütün attaki esyalar gitmis. Bunun için bir esya mı almak gerekiyor yoksa ayar mı yapmam lazım yoksa oyunun kendisi direk böyle mi? Bilen arkadaslar varsa söyleyebilir mi? Trader rolü için çok önemli çünkü bu dediklerim. Artık canıma tak etti yani.

Anti-virüs programını kapat daha az düşüyor oyundan. Yapacak bir şey pek yok güncellemeleri bekleyeceğiz. Ayrıca 10. seviye Trader olduktan sonra vagon al ahırdan onun içine yüklediklerin kaybolmuyor oyundan atsa da çıksan da.

Anti-virüs programını kapat daha az düşüyor oyundan. Yapacak bir şey pek yok güncellemeleri bekleyeceğiz. Ayrıca 10. seviye Trader olduktan sonra vagon al ahırdan onun içine yüklediklerin kaybolmuyor oyundan atsa da çıksan da.
Kısaca gidiyor yani atın üstündekiler. Ben böyle saçma is görmedim. Acaba geri bildirim yollasak bakarlar mı? İse yarayabilir belki. En azından denemis olurum.

Zibilyon tane yollanmıştır bir daha ki güncellemede belki düzelir. Ama oyundan atma sorunu düzelse yeter bence daha önemli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı