RDR2 Online nasıl oynanır?

clkmichael

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere Online kısmını pek çözemedim. RDR2'yi çok severim Steam'de 208 saatim var, hikayeyi iki kez bitirdim. Geçenlerde Online başladık arkadaşla. Para ile altını hallettik, meslekleri vs. açtık. İlk hikaye görevlerini tamamladık. Kısaca oynadık epey bir ancak ilk giriş ekranında Free roam gibi çeşitli modlar görünüyor. Bunlardan hangisine girersem gireyim aynı oyun beni karşılıyor. Bunun detaylarını anlatabilecek bir babayiğit var mı? İnternette de pek fazla Türkçe içerik yok. Benim gibi çözemeyen insanlarda konuyu okuyarak aydınlanır.
Bir de çete ile oynarken başına ödül konan bir arkadaşıma başka bir çete kelle avcılığı yaptı. Kovalamaca çatışma yaşandı. Biz kelle avcısı olup başkalarını kovalayalım dedik ama onu bile bulamadık. Bana çok karışık geldi RDR2'nin Online'ı. GTA gibi basit değil. Bilen biri anlatırsa çok makbule geçer.

Hocam reklam gibi olmasın ama hem ekip toplamak için hem de detaylı bilgi almak için birkaç YouTube kanalı ve Discord sunucusu önerebilirim.

Kelle avcısı olabilmek için bounty hunter lisansını almanız gerekiyor. Bu sayede görevlere çıkabilirsiniz. Online oyuncuları avlamak birşey kazandırmıyor ve bence vakit kaybı, adamlar sürekli kaçıyor. Önerim ilk olarak Collector mesleğini açıp bol bol para kasmanız ve silah, at almanız. Sonrasında haritadaki yan görevlerle yavaş yavaş Gold kasarak bounty hunter mesleğini açıp kelle avcılığı yapabilirsiniz. Aşağıdaki videolar yardımcı olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam reklam gibi olmasın ama hem ekip toplamak için hem de detaylı bilgi almak için birkaç YouTube kanalı ve Discord sunucusu önerebilirim.
Hocam ekip, arkadaş grubu var diyebiliriz
Kanka çok bilgim yok ama bildiğim kadarıyla sanırım o modları oynamak için RDR2nin onlinesini alman gerekiyor
online'ı var zaten reis oynayıp kastım zaten
Kelle avcısı olabilmek için bounty hunter lisansını almanız gerekiyor. Bu sayede görevlere çıkabilirsiniz. Online oyuncuları avlamak birşey kazandırmıyor ve bence vakit kaybı, adamlar sürekli kaçıyor. Önerim ilk olarak Collector mesleğini açıp bol bol para kasmanız ve silah, at almanız. Sonrasında haritadaki yan görevlerle yavaş yavaş Gold kasarak bounty hunter mesleğini açıp kelle avcılığı yapabilirsiniz. Aşağıdaki videolar yardımcı olacaktır.

hocam detaylı anlatımın için teşekkür ederim. Hali hazırda online da altın ve param var tüm mesleklerim açık collector vs. de yaptım. Maddi olarak vakit kaybı görünse de oyun keyfi anlamında gerçek oyuncuları avlamak istedik ama nerden gireceğimi bulamadım bir türlü. online hesabımı binevi yeterince kastım işin biraz eğlence kısmını merak ediyorum. Çok isterdim anadil gibi İngilizce bilmeyi anlayamıyorum online kısmını :(

Yeni konular

Geri
Yukarı