RDR2 oyuna girememe

capellma

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
RDR2 Launcher de captcha kısmına geldiğinde beyaz kücük bir sayfa oluyor ama resimleri göremiyorum yani oyuna giriş yapamıyorum esas problem kendi sitelerinde sign in dediğim zaman altta bulunan login yazısına 2 gündür tıklanmıyor. Sıfırdan yani UEFI'den Windows kurdum ama sitedeki olay aynı. Oyuna giremiyorum kısacası yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar.
RDR2 Launcher de captcha kısmına geldiğinde beyaz kücük bir sayfa oluyor ama resimleri göremiyorum yani oyuna giriş yapamıyorum esas problem kendi sitelerinde sign in dediğim zaman altta bulunan login yazısına 2 gündür tıklanmıyor. Sıfırdan yani UEFI'den Windows kurdum ama sitedeki olay aynı. Oyuna giremiyorum kısacası yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Oyununuz orijinal mıdır?

Steam'den Online aldım diğeri kendi sitesinden daha önce ki bilgisayarımda 10 saat falan oynamıştım giremiyorum diye Steam'den aldım ama tesadüfen sorunun ne olduğunu anladım galiba şimdi onunla uğraşıyorum NVIDIA GeForce Experience de oturum açıcaktım doğrulama kodu yüklenemedi diyor sociel cluba da ben ondan giremiyorum galiba Launcher de aynı sorun var captcha ve ReCAPTCHA'lar gözükmüyor bende yüklenmiyor ekrana sorun bu sanırım onu nasıl çözeriz bilmiyorum.
IMG_20210201_190958.jpg
IMG_20210201_190923.jpg
IMG_20210201_191040.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı