Çözüldü RDR2 Rockstar Games Launcher Exited Unexpectedly

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mdundar

Centipat
Merhaba salı gününden beri açmaya çalışıyorum açılmıyor yaptığım şeyler:
  • Yönetici olarak çalıştırdım.
  • Kullanıcı bilgilerini sildim (Rockstar Launcher den).
  • RDR2 yi silip tekrar yükledim.
Hata da resim de gözüküyor zaten.
Lütfen yardım edin.

Adsız.png

Çözüm
Ben bu hatayı BIOS eski versiyon güncelleyerek çözdüm. Şu an güncelleme geldi demin bir güncelleyip dene hocam.

Şu anda yeni sürümü indirdim ve hesabıma giriş yaptım. Artık bu sorun yok. Fakat şimdi de unable to launch diyor resmen hata arıyor oyun delireceğim artık.
Yeni hatayı buraya koyuyorum şimdi.

Adsız.png
Az önce sıfır Windows 10 1909 sistemde başıma geldi ve ilk defa bu konuda yazıyorum, çözdüm! Tabii ki bu çözüm herkese uyacak diye bir kaide yok ama deneyin:

Kaç kişilik test ekibin var ama çıkan oyuna bak. Her yerinden hata dökülüyor..

En güzel sürücüden kastın ne? Ekran kartı için mi?
Güzel değil, güncel. En son sürüm sürücü, sitesinden indireceksiniz. Tabi DDU kısmını atlarsanız bir anlamı yok. En önemlisi o kısım.

Merhaba salı gününden beri açmaya çalışıyorum açılmıyor yaptığım şeyler:
  • Yönetici olarak çalıştırdım.
  • Kullanıcı bilgilerini sildim (Rockstar Launcher'den).
  • RDR2'yi silip tekrar yükledim.
Hata da resim de gözüküyor zaten.
Lütfen yardım edin.

Eki Görüntüle 457006

Bu hata bir oyuna girmeden verir bir de hatayı oyundan atarak verir hangisini yaşıyorsunuz? Ben oyuna girmeden yaşıyordum. BIOS'u eski versiyona güncelleyerek onu hallettim. Tam şu an da oyundayken bu hatayı verip attı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rockstar adına şaşırdım biraz, tabii ki şu an ki her sene aynı oyunun farklı adı kafasında gitmemeleri harika. Ama oyunu bu kadar buglı ve hatalı çıkarmaları ilginç geldi.

İşlemcim Ryzen 5 3600 BIOS Sürümüm American Megatrends Inc. 1804

Güncelleme: DDU ile sildikten sonra bir de BIOS güncellemesi yaptım. Meğerse BIOS güncellemesi imiş sorunu çözen. İşlemciniz ve BIOS sürümünüz nedir?

Bu hata bir oyuna girmeden verir bir de hatayı oyundan atarak verir hangisini yaşıyorsunuz? Ben oyuna girmeden yaşıyordum. BIOS'u eski versiyona güncelleyerek onu hallettim. Tam şu an da oyundayken bu hatayı verip attı.

Oyuna giremeden yaşıyorum ve RDR2'de Play e bastığım zaman RGL kapanıp bu hatayı veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı