RDR2 söylendiği kadar iyi mi?

SondanBaştan68

Hectopat
Selamlar evde sıkıntıdan oyunlara sardım ve bakınırken çok fazla kişi RDR2 önermiş kötü yorumu yok denecek kadar az. Alıp oynamaya değer mi sizce? Ortalama ne kadarlık bir oyun süresi sunuyor hikaye tarafında? Yardımcı olursanız sevinirim.

Söylendiğinden daha iyi ama online oyuncuları sıkabilir. Hikaye tarafında hızlı hızlı akarım dersen 45-50 saat civarı, tadını çıkarayım dersen 70-100'e olta atarsın.

Siz karar verin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence kişiden kişiye değişir. Ben cowboy olayını seviyorum, hikaye benim için önemli diyen adamın seviceği bir oyun. Ama daha çok rekabet ve arcade seven insanların tercih edeceğini düşünmüyorum. Oyun sevgisi bence biraz kişisel. :)

Oyun gerçekten güzel ama ben western tarzı işleri pek sevmediğim için pek saramadım.
Bir de RDR2'den önce botw oynamıştım açık dünyaya doymuştum diyebilirim.

Oynamayana kadar ne var bu RDR 2 diyordum ki oyuna girermez o içine aldığı atmosfer sayısız yapılabilecek yan görevler balıkçılık avcılık vs vs .Her detayıyla parasına değecek bir oyunmuş gerçekten.

Son düzenleme:
Ben 112 saat oynadım RDR 2 bu oyunu oynadıktan sonra başka hiçbir oyundan zevk alamadım bana göre bir baş yapıt bir oyun RDR 2 sevgilim olsa belkim bu kadar sevmezdim.

Online kısmı çok kötü. Oynanacak seviyede değil.

Tek kişilik kısmı ise gerçekten güzel. Ancak her oyuncuya hitap etmez. Çünkü oyun çok yavaş akıyor. Ben bile zaman zaman bunaldım bu yavaşlıktan. Onun dışında hikaye harici içerik çabuk tüketiliyor. Kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı