RDR2 Tekrardan 99 TL'ye Düşer mi?

xNereY

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GTX 1660 Super Gaming X | AMD Ryzen 3500X | Gigabyte B450M S2H | GSkill (8x2) 16 GB 3200 MHz | WD Blue 1 TB - WD Blue SN570 500 GB | Corsair Spec-Delta RGB / Corsair 550W 80+ PSU
Selam, biliyorsunuzdur ki RDR2 şu an 99 TL. Almak istiyorum ancak ne oynayacak vaktim ne de depolama alanım var, ilerleyen dönemde almaya erteleyebilirim. Ertelenmesine ertelenir ancak tekrardan bu fiyata düşer mi sizce? Kaçırmadan alınır mı? Yoksa yılbaşı indirimlerinde düşme ihtimali var mı? Humble Bundle'de indirimde olduğu için sanırım bu fiyata düştü, oradaki indirim bittiğinde tekrardan bu fiyata düşürüp düşürmeyecekleri konusunda tereddütlerim var, ayrıca döviz kurundan ötürü Rockstar Games fiyat artışı yapabilir mi onu da düşünmekteyim. Şu an alırsam sanırım ancak 15 tatilde oynayabilirim, siz ne önermektesiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer zamlanmazsa çok uzun bir süre bu fiyata düşer kış indiriminde de aynı fiyatta olur fakat sonrasında zamlanma olasılığı çok yüksek.

Selam, biliyorsunuzdur ki RDR2 şu an 99 TL. Almak istiyorum ancak ne oynayacak vaktim ne de depolama alanım var, ilerleyen dönemde almaya erteleyebilirim. Ertelenmesine ertelenir ancak tekrardan bu fiyata düşer mi sizce? Kaçırmadan alınır mı? Yoksa yılbaşı indirimlerinde düşme ihtimali var mı? Humble Bundle'de indirimde olduğu için sanırım bu fiyata düştü, oradaki indirim bittiğinde tekrardan bu fiyata düşürüp düşürmeyecekleri konusunda tereddütlerim var, ayrıca döviz kurundan ötürü Rockstar Games fiyat artışı yapabilir mi onu da düşünmekteyim. Şu an alırsam sanırım ancak 15 tatilde oynayabilirim, siz ne önermektesiniz? Teşekkürler.

Yılbaşında kesin düşer.

Zamlanma olasılığı çok daha yüksek dünyada en ucuz bizde.
Dünyadaki en ucuz genellikle Arjantin'de oluyor.

RDR2'yi daha öncesinde oynadığım için 100 TL'nin kesinlikle değeceğini biliyorum. Alacağım, ilerleyen dönemde oynayabilirsem oynarım, fikirleriniz için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı