RDR2 Türkçe Yama var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

araba lastiği

Hectopat
Yer
Jant
Arkadaşlar RDR2 oynuyorum fakat Türkçe olmadığı için sorun yaşıyorum. Oyun için TR yama var mıdır?

Evet, var ama birkaç ayar yapmanız gerekli.

Hocam bu yamayı bugün denemiştim. İndirdim, çalıştırdım. Fakat sanırım yamanın çalışması için oyunda bir takım ayarlar yapılması gerekiyormuş. Özellikle de grafik ayarları her nedense. Oyunu Direct 12'ye ayarlamam gerekti, ben de ayarladım. Fakat D12 yapınca oyun hata vermeye başladı. Sonra sorunu D12'yi iptal ederek çözdüm (oyun açılmama sorununu). Ekran kartım RX570, D12 destekliyor. Acaba sorun sizce nereden kaynaklı? Yani D12 yapınca oyundan atması. Zaten D12 yapınca yama çalışacak.

Hocam bu yamayı bugün denemiştim. İndirdim, çalıştırdım. Fakat sanırım yamanın çalışması için oyunda bir takım ayarlar yapılması gerekiyormuş. Özellikle de grafik ayarları her nedense. Oyunu Direct 12'ye ayarlamam gerekti, ben de ayarladım. Fakat D12 yapınca oyun hata vermeye başladı. Sonra sorunu çözdüm (oyun açılmama sorununu). Ekran kartım RX570, D12 destekliyor. Acaba sorun sizce nereden kaynaklı? Yani D12 yapınca oyundan atması. Zaten D12 yapınca yama çalışacak.
Oyun orijinal mi hocam?

@Taylor Swift Fan Cl Hocam peki yamayı yapmayıp ya da yapamayıp oyunu İngilizce oynayanlar hikayeyi anlıyor mu? Bence oyunu anlamak için üst seviyede bir İngilizce gerekli. Bu insanlar oyunu anlamdan mı oynuyor?

@Taylor Swift Fan Cl Hocam peki yamayı yapmayıp ya da yapamayıp oyunu İngilizce oynayanlar hikayeyi anlıyor mu? Bence oyunu anlamak için üst seviyede bir İngilizce gerekli. Bu insanlar oyunu anlamdan mı oynuyor?
Hocam dili kolay değil ama aşırı zorlayıcı da değil. Bence biraz videolar izleyip oynarsanız daha iyi olur, evet spoiler yiyeceksiniz ama en azından hikayeyi anlayarak andan zevk alcaksanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı