RDR2 ücretsiz Steam Key var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

64 GB RAM

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba öncelikle. Benim bir arkadaşım var, kendisi çok RDR2 oynamak istiyor. Ama alacak parası yok. Korsan indirecekti indirtmedim. İzin vermedim ona. Yazık şimdi virüs falan bulaştırır diye, hem de emek hırsızlığı olduğu için. Şimdi kendileri sabah akşam internette ücretsiz RDR2 Steam Key arıyor. Adam bilmem kaç kere denedi de bulamadı, vazgeç sonra alırsın diyorum. Bana aynen dediği şöyle: "Sen bilmiyorsun, bak göreceksin. Bir gün bulacağım. Eğer bulamazsam da biri bana hediye edecek." aynen böyle diyor. Benim anlamadığım, bulamayacak tamam da kim buna RDR2 Steam Key hediye edecek ki?

Size sorum şu, böyle internette bulabilir mi? Buna böyle verecek biri çıkar mı sizce? Ve cidden çocuk haklı mı yani internette gerçekten var mı? Bir aydınlatırsanız sevinirim anlam veremiyorum çünkü artık.

Ben bir yerde Aile Paylaşımı ile insanlara RDR2 dağıtan birini görmüştüm. SS'ini de almıştım ancak kaybettim. Bulursam atarım.

Bazı küçük oyunların ücretsiz steam keyini veren siteler olabiliyor. Fakat Red Dead Redemption 2 gibi bir oyunun ücretsiz steam keyini veren site bulması imkansızdır. Asıl onu ararken virüs bulaştırır. Hayalinden vazgeçirmeye bakın.

Kim babasının hayrına ortalama 200-300 liralık bir oyunu versin? Korsan oynamasına izin vermemişsiniz de, beleş yoldan yine 200 liralık oyunu almak aynı mantık değil mi? Yine korsan olmuş oluyor. Ha korsan sitesinden indirmiş ha key bulmuş.

Çocuk demişki virüs bulaşır arkadaşımı korumak anlamında demiş hem neden korsan indirsin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı