RDR2 vs GOW

Ne sevdiğine göre değişir. Ben ikisini de oynadım ikisini de çok severim ama RDR2 benim için başkadır. O açık dünya nedir öyle mesela yani ciddi derecede iyi yapmışlar. Özellikle açık dünyayı bu kadar canlı yapan oyunlara ben bitiyorum mesela. Oyun süresi de daha uzundur.

Ne sevdiğine göre değişir. Ben ikisini de oynadım ikisini de çok severim ama RDR2 benim için başkadır. O açık dünya nedir öyle mesela yani ciddi derecede iyi yapmışlar. Özellikle açık dünyayı bu kadar canlı yapan oyunlara ben bitiyorum mesela.
Hocam aslında ben bu oyun camiasına yeni giriş yapıyorum( daha doğrusu yeni nesil oyunlara) o yüzden henüz ne seviyorum ne sevmiyorum bilmiyorum ancak ikisinin de ilk 30 dakikasını youtube'dan izledim ve GOW'unki daha hoşuma gitti ve RDR2'ninki durgun geldi. Muhtemelen ilk dakikaları olduğu için öyle gelmiştir ama yine de sormak istedim. Devamı da öyle mi yoksa aksiyon çatışma vb. arka planda mı kalıyor?
PC içinse RDR2 alın GoW parasını haketmiyor konsolda ise GoW zaten ucuz spotçudan 60-90 arası bir fiyata aldım.
PC için hocam.

Hocam aslında ben bu oyun camiasına yeni giriş yapıyorum( daha doğrusu yeni nesil oyunlara) o yüzden henüz ne seviyorum ne sevmiyorum bilmiyorum ancak ikisinin de ilk 30 dakikasını YouTube'dan izledim ve GoW'unki daha hoşuma gitti ve RDR2'ninki durgun geldi. Muhtemelen ilk dakikaları olduğu için öyle gelmiştir ama yine de sormak istedim. Devamı da öyle mi yoksa aksiyon çatışma vb. arka planda mı kalıyor?

PC için hocam.

GoW 150TL'den fazla haketmiyor hocam RDR2 alın geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı