RDR2 Yapacak Görev Bulamamak

Sucuk123

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, RDR2' de yeni Horseshoe Overlook' a geldim. Yani oyunun başındayım. Ama bir sorun çıktı, nereden görev yapacağımı bilemiyorum. Haritada sarılı alanlar var ama onlar görev mi bilmiyorum (aslında görevdiler sanırım ama saçma yerleri gösteriyorlar). Nereden ana görev yapacağım?

Bonus:

Bir de atımı bulamıyorum, çite bağlı bir at var ama o da benim atım mı bilmiyorum. Çünkü ata yaklaştığımda sağ altta birinin ismi çıkıyor. Islık çaldığım zamanda atın bir yerde bağlı diyor.

Birde atımı bulamıyorum, çite bağlı bir at var ama o da benim atım mı bilmiyorum. Çünkü ata yaklaştığımda sağ altta birinin ismi çıkıyor. Islık çaldığım zamanda atın bir yerde bağlı diyor.
Atı ıslık menzilinin dışında bir yere bağlamışsınız. Kampı geliştirip at çağırma özelliği eklenebiliyor, veya gidip atı alacaksınız mecbur.

Sarı daire olanlar ana görev.

Bir de belirli bir mesafeye girince görünür hale gelen beyaz soru işaretleri var, onlar da yan görev.

At haritada hangi sembolle gözüküyor? Bir de tüfek, silah ve kement vardı içinde.
Atı ıslık menzilinin dışında bir yere bağlamışsınız. Kampı geliştirip at çağırma özelliği eklenebiliyor, veya gidip atı alacaksınız mecbur.

Sarı daire olanlar ana görev.

Bir de belirli bir mesafeye girince görünür hale gelen beyaz soru işaretleri var, onlar da yan görev.

Merhaba, RDR2'de yeni horseshoe Overlook'a geldim. Yani oyunun başındayım. Ama bir sorun çıktı, nereden görev yapacağımı bilemiyorum. Haritada sarılı alanlar var ama onlar görev mi bilmiyorum (aslında görevdiler sanırım ama saçma yerleri gösteriyorlar). Nereden ana görev yapacağım?

Bonus:

Bir de atımı bulamıyorum, çite bağlı bir at var ama o da benim atım mı bilmiyorum. Çünkü ata yaklaştığımda sağ altta birinin ismi çıkıyor. Islık çaldığım zamanda atın bir yerde bağlı diyor.

Sarı yerler her zaman görevdir(beyaz yerler veya beyaz soru işaretleri yan görevlerdir).at konusunda At'ın yakınında olman gerek yakınına geldiğinde h ye bas yeter ya da At'ın yaninda gidip bağlı olduğu yerden çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı