RDR2 yüksek ayarlarda kötü gözüküyor

mr.asparagus

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. 34 saat RDR2 oynadım high/ultra ayarlarda. Genelde 45-50 FPS arası alıyorum (arada 40 falan da olabiliyor) ve 34 saat boyunca tek bir sıkıntı yaşamadım oyunun grafikleriyle. Her şey çok güzel gözüküyordu ta ki düne kadar. Nedense ayarlar aynı ama görüntüde bir bulanıklık ve kötülük varmış gibi hissediyorum. Ne olmuş olabilir ki? Her şey mükemmeldi bir anda bulanıklaşıp kötüleşmeye başladı.

Laptop özelliklerim:
  • GTX 1660 Ti
  • i5 10300H
  • 8 GB RAM
  • ASUS TUF F15 FX506LU

Arkadaşlar selam. 34 saat RDR2 oynadım high/ultra ayarlarda. Genelde 45-50 FPS arası alıyorum (arada 40 falan da olabiliyor) ve 34 saat boyunca tek bir sıkıntı yaşamadım oyunun grafikleriyle. Her şey çok güzel gözüküyordu ta ki düne kadar. Nedense ayarlar aynı ama görüntüde bir bulanıklık ve kötülük varmış gibi hissediyorum. Ne olmuş olabilir ki? Her şey mükemmeldi bir anda bulanıklaşıp kötüleşmeye başladı.

Laptop özelliklerim:
  • GTX 1660 Ti.
  • i5 10300H.
  • 8 GB RAM.
  • ASUS TUF F15 FX506LU.

34 saat yapmışsınız gözlerinizden dolayı öyle görüyor olabilirsiniz. Sağlınıza dikkat edin iyi forumlar.

Artı -3 Eksi

Laptop özelliklerim:
  • GTX 1660 Ti.
  • i5 10300H.
  • 8 GB RAM.
  • ASUS TUF F15 FX506LU.

Grafik ayarlarının resmini atarsan güzel olur çözünürlükle oynamadığınıza emin misiniz? Ben bir kere çözünürlüğü düşürmüştüm yanlışlıkla dediğiniz gibi bir etki olmuştu.

Grafik ayarlarının resmini atarsan güzel olur çözünürlükle oynamadığınıza emin misiniz? Ben bir kere çözünürlüğü düşürmüştüm yanlışlıkla dediğiniz gibi bir etki olmuştu.
Müsait olduğumda atabilirim. 1920x1080 çözünürlükte oynuyorum.
1.png
2.png
3.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı