RDR2'de arap atı ne zaman aranmalı?

letranger

Kilopat
Daha fazla  
Gölün orada bulunan Arap atı varmış. Karlı yerden gidip kamp kurduktan sonra göle gittiğimde atı bulamadım. Oyunun başında gidilecek dediler. Yeni oyun açtım. Bu sefer de hava çok kötü diyerek gitmeme izin vermiyor oyun. Sağlığım bitiyor. Hangi evrede gideceğim ben göle, bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tam zamanı bilmiyorum ama Chapter 3'e geçtikten sonra deneyin.

EDIT: Hocam şimdi araştırdım, atın spawn olabilmesi için Hosea ile Legendary Bear av görevini yapmış olmanız gerekmekte. Zaten karlı kısmı geçince 3. görev falan olması lazım. Çünkü at stable'ları o görevde açılıyor.

Hocam tam zamanı bilmiyorum ama Chapter 3'e geçtikten sonra deneyin.

EDIT: Hocam şimdi araştırdım, atın spawn olabilmesi için Hosea ile Legendary Bear av görevini yapmış olmanız gerekmekte. Zaten karlı kısmı geçince 3. görev falan olması lazım. Çünkü at stable'ları o görevde açılıyor.

Dün gece boyunca boşuna baştan oynadım desene. Önceki gece de boş yere göle kadar at sürüp aşağı yukarı dolanip durdum. YouTube videosu yanılttı beni. Teşekkürler 🙏🏻

Dün gece boyunca boşuna baştan oynadım desene. Önceki gece de boş yere göle kadar at sürüp aşağı yukarı dolanip durdum. YouTube videosu yanılttı beni. Teşekkürler 🙏🏻

Ayi gorevinden 3 ve ya 4 gorev sonra efsanevi bizonu avlamak icin karli bolgeye gitmistim vurup derisini aldim ve arkami dondugum gibi az ileride Beyaz Arap ati gorup dusmustum pesine, son gorevime kadar ayni atla oynayip bitirdim. Efsanevi bizonun konumuna gidip bi bakin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı