RDR2'de beyaz Arap atı nasıl alınır?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Başlıkta gördüğünüz gibi RDR2'de beyaz Arap atını almak istiyorum ama tam olarak konumunu bilmiyorum ve bazı merak ettiklerim var.

1- Nerede bulurum?
2- Hız dışında iyi midir başka atlara bakılabilir mi?
3- Ayrıca en merak ettiğim chapter şartı var mı? Şu an chapter 2'deyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Başlıkta gördüğünüz gibi RDR2'de beyaz Arap atını almak istiyorum ama tam olarak konumunu bilmiyorum ve bazı merak ettiklerim var.

1- Nerede bulurum?
2- Hız dışında iyi midir başka atlara bakılabilir mi?
3- Ayrıca en merak ettiğim chapter şartı var mı? Şu an chapter 2'deyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bundan bakarak yapabilirsiniz ayrıca en hızlı at Arap atlarıdır. Ayı avlanma görevini yapmış olman gerekiyor diye biliyorum bunun için.

Bu videoya bakabilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bir arkadaştan öğrendiğime göre şu efsanevi ayıyı avlama görevi yapılmalıymış. Bu görevden bahsediyorum;

Yanlış bilgi
Chapter şartı yok istediğiniz zaman alabiliyorsunuz. Buradaki haritada işaretli alana gitmeniz gerekiyor fakat çok uysal değil bayağı uğraştırıyor.

Bundan bakarak yapabilirsiniz ayrıca en hızlı at Arap atlarıdır. Ayı avlanma görevini yapmış olman gerekiyor diye biliyorum bunun için.

Hocam ayı avlama görevinde öldürememiştim ATI olur mu yine de?

Hocam ayı avlama görevinde öldürememiştim ATI olur mu yine de?

Olur hocam sıkıntı yok.

Chapter şartı yok istediğiniz zaman alabiliyorsunuz. Buradaki haritada işaretli alana gitmeniz gerekiyor fakat çok uysal değil bayağı uğraştırıyor.

Yanlış bilgi olmasın chapter şartı var. Ayı görevini yapmanız gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı