RDR2'de Dead Eye açıkken düşmanlar nasıl işaretlenir?

ergencokur

Hectopat
Arkadaşlar komik gelecek fakat ben oyunu tam 60 saat bu özelliği bilmeden oynadım. Daha doğrusu pek ihtiyaç duymadım. Normal Dead Eye açınca zamanı yavaşlatmak bana yetti. Fakat şimdi yeniden başlamak istiyorum ve bu özellik nasıl kullanılır en ufak bir bilgim yok.

Küçük not:

İlginç bir yere veya bir eşyaya rastladığımızda arthur onun resmini günlüğüne çiziyor. Onu nasıl yapıyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşaretlemek için Q harfine bas. Ardından bir kere sol tık yap. Mermin işaretlediğin yere gidecek. Birden fazla kez işaretlemek istiyorsan birden fazla kez Q harfine basman gerek.
Her gördüğünüz şeyi çizemezsiniz ki? Yolda gördüğün bir taşı niye çizersin mesela? Çizilebilecek kadar ilginç bir şey olması gerek. Journal'ı açıp çizimlerini görebilirsin. J tuşunu kullan.

Son düzenleme:
Silahını kaldırdıktan sonra tab'a basıyorsun düşmanları q ile işaretledikten sonra ateş etme tuşuna basıyorsun. Oyunun başlarında bu özellik açılmıyor ilerlemen lazım.

Arthur günlüğüne her şeyi kendi kendine çiziyor senin sadece keşfetmen yeterli

İşaretlemek için Q harfine bas. Ardından bir kere sol tık yap. Mermin işaretlediğin yere gidecek. Birden fazla kez işaretlemek istiyorsan birden fazla kez Q harfine basman gerek.
Her gördüğünüz şeyi çizemezsiniz ki? Yolda gördüğün bir taşı niye çizersin mesela? Çizilebilecek kadar ilginç bir şey olması gerek. Journal'ı açıp çizimlerini görebilirsin. J tuşunu kullan.
tamam bende onu söylemiştim zaten. yoksa yoldaki bi taşı niye not etme gereği duyayım ki söylediğim şey ''İLGİNÇ'' şeylerden kastımdı, onuda otomatik kendisi çiziyormuş.

Geri
Yukarı