RDR2'de en sevdiğiniz atlar

KS
JoelMiller

JoelMiller

Centipat
Katılım
12 Haziran 2020
Mesajlar
1.571
Çözümler
4
Yer
Jackson
Ben 150 dolara satılan kahverengi ATI kullanmıştım oyun boyu. Arthur da kahverengi adam zaten, kıyafetlerim de kahverengiydi. Uyumlu olmuştu :D

Ben 2 tane kullanıyorum. Siyah Arap ve beyaz Arap ATI ikisinde de ilişkimi Full yapıyorum. Bende kızıl Arap ATI da var ama sadece ahırda duruyor sence satmali mıyım çok para etmiyor ama.
RDR2'm olmadığı için cevap veremeyeceğim. 🙃

Ama tercihim siyah Arap ATI olurdu.

Oyunda olan en iyi aylardan biri ama biraz korkak.
 

TheGoodCowboy

Hectopat
Katılım
2 Eylül 2017
Mesajlar
2.057
Çözümler
4
Yer
Vahşi Batı
Ben 2 tane kullanıyorum. Siyah Arap ve beyaz Arap ATI ikisinde de ilişkimi Full yapıyorum. Bende kızıl Arap ATI da var ama sadece ahırda duruyor sence satmalı mıyım çok para etmiyor ama.
Satmayın, bırakın dursun. Para konusunda cimri davranmayın. Ben Arthur rahat etsin diye kampta değil, otelde yatıyordum. Konserve yemeyip, barda düzgün yemekler yiyordum. :D Harcayın gitsin.
 
KS
JoelMiller

JoelMiller

Centipat
Katılım
12 Haziran 2020
Mesajlar
1.571
Çözümler
4
Yer
Jackson
Satmayın, bırakın dursun. Para konusunda cimri davranmayın. Ben arthur rahat etsin diye kampta değil, otelde yatıyordum. Konserve yemeyip, barda düzgün yemekler yiyordum. :D harcayın gitsin.

Hocam oyunu bitirdim zaten önceden tekrar başladım. Eski bitirdiğimde hikaye arthur ile bittikten sonra %59.4 chapter 6 finalinden sonra şimdi ise chapter 3 %47.5 arada çok az fark var hocam bu sefer keşfederek gidiyorum oyunu. Ve para harcıyorum hocam arthur ile onur seviyemi Full yaptım zaten chapter 3'de arthur a bir şey olmasın diye hikayede ilerlemiyorum çünkü önceden bitirdim.
 

Yeni konular

Yukarı