Çözüldü RDR2'de Şapkalardaki Mermi İzleri Gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

araba lastiği

Hectopat
Yer
Jant
Oyunda çatışmadayken şapkama mermi isabet etti ve dolayısıyla mermi izi oluştu. Fakat kasabadan yeni bir şapka almama ve başka türlü birçok şapka denememe rağmen hepsinde yine de mermi izleri aynı şekilde görünüyor. Bu arada sadece kendi başıma takınca sorun oluyor.

Temiz şapkalı bir adamı öldürdüm, onun şapkası.

Red Dead Redemption 2 14.12.2020 02_08_20.png

Yeni aldığım ve denerken temiz görünen şapka.

Red Dead Redemption 2 14.12.2020 02_07_58.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Birçok yerde paylaşıldı ufak bi aramayla bulabileceğine eminim.
Bahsettiğin eğer makine çevirisi olan yama ise o yama yarım yamalak çalışıyor. Sadece ana görevleri kapsıyor. Başka bir yama var ise ben bilmiyorum. Bu yama translate üzerinden çevirilmiş ve görülebildiği kısımlar düzeltilmiş diye biliyorum.

Ben de translate yama için heyecenlanmıştım fakat yama demeye 1000 şahit gerek. Çeviriler düzenlendi deniyor fakat bazen çok anlamsız çeviriler var, sadece ana görevler kapsanıyor yan görevler ve menü bile yok, ve ana görevlerde yarım yamalak kapsanıyor. Tool çıktı eğer Anonymous çevirisini biraz sızdırırsa şansınıza. Onlardan almak isteseniz de artık vermiyorlar diye biliyorum.

@reddline Hocam Türkçe yama var fakat sıkıntılı. Benim denediğim yama buydu. Bence yapmaya değmez.
Ben de translate yama için heyecenlanmıştım fakat yama demeye 1000 şahit gerek. Çeviriler düzenlendi deniyor fakat bazen çok anlamsız çeviriler var, sadece ana görevler kapsanıyor yan görevler ve menü bile yok, ve ana görevlerde yarım yamalak kapsanıyor. Tool çıktı eğer Anonymous çevirisini biraz sızdırırsa şansınıza. Onlardan almak isteseniz de artık vermiyorlar diye biliyorum.
Bahsettiğin eğer makine çevirisi olan yama ise o yama yarım yamalak çalışıyor. Sadece ana görevleri kapsıyor. Başka bir yama var ise ben bilmiyorum. Bu yama translate üzerinden çevirilmiş ve görülebildiği kısımlar düzeltilmiş diye biliyorum.
Birçok yerde paylaşıldı ufak bi aramayla bulabileceğine eminim.

Geri
Yukarı