Çözüldü RDR2'de tüm harita görevlerle açılıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Feyzi Unal

Centipat
Daha fazla  
RDR 2'nin tüm haritasını görevlerle story modda gezip oyun gereği açılıyor mu, yoksa bizim mi açmamız gerekiyor?

Şöyle açıklayayım: Şimdi oyunun %60'lık kısmındayım. Haritanın daha açılmamış çok fazla yeri var. Bu açılmamış yerleri oyunun görevleri icabı geziyor muyuz, yani yolumuz düşecek mi? Örneğin; Blackwater'dan sol aşağına falan gidecek miyiz? Saint Denis denen şehrin sağ tarafları ve üst kısımlarına filan gidilecek mi? Yoksa ben kendim gezip açayım diyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Blackwater dışında her yer açık, Chapter 2'den itibaren her yere görev yapmaksızın gidebilirsiniz. Blackwater tarafı Chapter 6 sonrası açılıyor.

Tabii senaryo ilerleyince oralara da yolunuz düşecek ama bunu beklemeden siz de gidebilirsiniz.
Blackwater dışında her yer açık, Chapter 2'den itibaren her yere görev yapmaksızın gidebilirsiniz. Blackwater tarafı Chapter 6 sonrası açılıyor.

Tabii senaryo ilerleyince oralara da yolunuz düşecek ama bunu beklemeden siz de gidebilirsiniz.

Çözüm
Blackwater dışında her yer açık, Chapter 2'den itibaren her yere görev yapmaksızın gidebilirsiniz. Blackwater Chapter 6 sonrası açılıyor.

Her yere oyun bizi görevlerle falan gönderecek mi yani ? Ben haritada açılmamış yerlere kendim gitmek istemiyorum pek. Hani oyun görevle filan gönderir mi diye.

Nasıl isterseniz. Keşif yapmak bence oyunun götürmesinden daha eğlenceli.
Kesinlikle. RDR 2 haritasını ezbere biliyorum. Yaşadığım şehirden daha iyi biliyorum hem de. Mark kullanmıyorum, haritayı açmıyorum. Kesinlikle RDR 2 böyle oynayınca daha gerçekçi, daha mükemmel oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi attığım resimde kırmızı işaretlediğim noktalar var. Merak ettiğim: Bu işaretlediğim yerlere oyun bizi illaki götürüyor mu ? Yoksa bazı yerlere götürmeyedebiliyor mu ?
Şu an oyunun %60'lık kısmındayım ve haritam bu halde. Baktığım da daha haritanın neredeyse açık yerleri şu an 1/4'üne tekamül ediyor resmen. O en üst kısımlar, Saint Denis şehrinin tam sağ tarafları var arada deniz var sanki, Blackwater'in sol yanı var. Hele Blackwater'in sol çapraz aşağısına doğru neredeyse şu an haritamın açık yerinin 2 katı kadar daha açılmamış yerler var görünüyor.

Dosya Ekleri

• mapp.png
    mapp.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 233
Şimdi attığım resimde kırmızı işaretlediğim noktalar var. Merak ettiğim: Bu işaretlediğim yerlere oyun bizi illaki götürüyor mu ? Yoksa bazı yerlere götürmeyedebiliyor mu ?
Şu an oyunun %60'lık kısmındayım ve haritam bu halde. Baktığım da daha haritanın neredeyse açık yerleri şu an 4/1'ine tekamül ediyor resmen. O en üst kısımlar, Said Dennis şehrinin tam sağ tarafları var arada deniz var sanki, Blackwater'in sol yanı var. Hele Blackwater'in sol çapraz aşşağısına doğru neredeyse şu an haritamın açık yerinin 2 katı kadar daha açılmamış yerler var görünüyor.
Sağdaki alt taraftaki kısma sadece bir tane görevde gidip geleceksiniz. Sağ üst köşedeki taraf açılacak. İster görevle, ister dolaşırken.

Blackwater tarafı ise dediğim gibi Chapter 6 bitince açılıyor.

Geri
Yukarı