RDR2'den çıkınca bilgisayar ılık hava üfledi

Güncelleme: Arkadaşlar sistemin camını falan çıkardım hala sıcak hava üflüyor. 1 saat oldu ama düzelme yok. Garantisi olduğu için servise göndereceğim. Zaten anakartı bozuk bilgisayarımın hem onu da kontrol ederler.

Neredeyse aynı sistem bende var RDR 2'de 4-5 saatlik deneyimde kasam gayet soğuk kalıyor ekran kartım 60'da oluyor genelde işlemci 55-60 arası gidiyor geliyor kasa da gayet soğuk kasanı değiştirmeyi deneyebilirsin belki.
İlk termal macun değişimi yapacağım eğer düşmezse kasamı değiştirebilirim ama kasam gayet geniş ve 4 fanlı. Sizdeki MSI 3 fanlı. Normalde sizinkinin daha çok ısınması gerekir ama siz 3500X modelini kullanıyorsunuz. Ryzen 5 3600 çok ısınan bir model.

Arkadaşlar, Izoly bilgisayarlara kötü diyorsunuz ama bir daha düşünün. Bende bir tane Izoly var. Evde kış günleri soba/kalorifer yakmamıza gerek kalmıyor. Size de Izoly tavsiye ederim.

Neredeyse aynı sistem bende var RDR 2'de 4-5 saatlik deneyimde kasam gayet soğuk kalıyor ekran kartım 60'da oluyor genelde işlemci 55-60 arası gidiyor geliyor kasa da gayet soğuk kasanı değiştirmeyi deneyebilirsin belki.
hocam aynı sorun bendede var işlemci %70 80 lerde çalışıyor ve aşırı ısınıyor r5 5600 işlemci var ayarla alakalı bir şey olabilir mi?

Geri
Yukarı