RDR2'den sonra oynanacak oyun tavsiyesi

RDR2 gerçekten böyle bir oyun. Kalitesi insanın canını sıkıyor, sonrasında oyun bulmakta zorlanıyor insan :)

Hocam alt yazılı mi oynadiniz?
Evet altyazılı oynadım hepsini
Death Stranding, Witcher 3 olabilir ama Rdr2 teknik anlamda Witcher 3'ten çok iyi.
Witcher 3 oynuyorum şu an teknik anlamda rdr kadar olmasada güzel oyun mekanikleri olsun at sürmesi falan hikayesi de güzel kitabını okumuştum
@kürşat alpkaan soyer Red Dead Redemption 2'den sonra en çok zevk aldığım ve beni en çok etkileyen oyun Metro Exodus oldu. Seriyi oyna derim. Az önce daha yeni bitirdim ana hikayeyi.
Witcher dan sonra sırada metro exodus var
RDR2 gerçekten böyle bir oyun. Kalitesi insanın canını sıkıyor, sonrasında oyun bulmakta zorlanıyor insan :)
Malesef öyle. Tekrar başlayım dedim bidaha gözüm kesmedi 100 saatin üzerinde oyun sürem var

Elinde Playstation 3 varsa RDR 1 öneririm 2. oyundaki hikayenin devamını anlatıyor. Sistemin çok güçlüyse RDR 1'i bilgisayarda emulatör üzerinden de oynayabilirsin.

Splinter Cell blacklist oyna fena değildir Far Cry6 çıkınca sistemin yeterli ise onu da oynayabilirsin minimum RX 460 i5 3.nesil istiyorlardı 8 GB RAM ancak Dual Channel olması lazımmış.

witcher 3 al sana rdr2 tarzı oyuna alışanlar için aynı stil oyun. far cry 5 te öneririm bn 5 kez btirdim artık görev yapmadan düşman mekanlarını fethediyorum sessizce. splintercell blacklist öneririm gizlilik temalı ajan oyunu seversen.

Yeni konular

Geri
Yukarı