RDR2'yi İngilizce bilmeden oynamak

İngilizcenizi geliştirebilirsiniz mesela, onun haricinde hiç uğraşamam diyorsanız PS4 için bir TR yama mevcut.
Nasıl yapılıyor türkçe yama?
Tabii, seviye seviye zamanla atlayacaksınız. Bir önceki mesajı güncelledim. Orada birkaç tavsiyede bulundum.

B1'e kadar ne kadar sürede öğrenebilirim ki?

Nasıl yapılıyor türkçe yama?

B1'e kadar ne kadar sürede öğrenebilirim ki?
Zor değil ama o konuda kesin bir süre tahmini yapamam. İlkokulda temeli kaptıktan sonra otomatikman geliştirdim. Ek bir eğitim veya özel ders almadım. Yani yatkınlık da önemli.

Kafanızdan İngilizce çok zor düşüncesini çıkartırsanız gerisi gelecektir.

Remote Play üzerinden, fakat bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için sağlam bir internet bağlantısı lazım.

Şey sizin dediğiniz bilgisayara yansıtıp oynamak o mu?
Zor değil ama o konuda kesin bir süre tahmini yapamam. İlkokulda temeli kaptıktan sonra otomatikman geliştirdim. Ek bir eğitim veya özel ders almadım. Yani yatkınlık da önemli.

Youtubede şöyle bir video buldum nasıl ?

Evet O, sanırım sizin için ters düşüyor ama 😀

İnternetim pek iyi değil 10Mbps + olarak öyle şeyle uğraşmam, ya olmuyormuş da bazen değmez diye düşünüyorum.

Türkçe dublaj İngilizce alt yazılı film dizi izlemem mi daha iyi olur İngilizce dublaj Türkçe alt yazılı mı? Netfilix'de böyle özellik var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı