React Native "Hello world" yazdırırken render error

backf6

Hectopat
Daha fazla  
React Native ile ilk denememi yapıyorum. App.js dosyasına şu kodları yazdım:

Kod:
import React from "react";
import {View,Text} from "react-native";

function App()
{
 return.
 (<View>
 <Text>Hello World!</Text>
 </View>);
}

export default App;

Daha sonrasında Visual Studio Code'un kendi terminalinden npx React Native run-Android yazdım ve çalıştırdım. Ekte görüldüğü gibi emülatör de hata verdi.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-08-11 231057.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-08-11 231057.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 62
  • Ekran görüntüsü 2022-08-11 231112.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-08-11 231112.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 50
React Native bilmiyorum ancak hata okumayı biliyorum, return eklemenizi istiyor sizden. Fonksiyon içine eklenmiş iyi hoş ama App() fonksiyonunu çağıracak return yok.

Benim anladığım bu.

Noktayi sil parantezin basinj returnun yanina getir. React Native'le staj yapiyorum bana sorularini sorabilirsin
Edit:hata mesajlarini emulatorden okuma metrodan oku

React Native bilmiyorum ancak hata okumayı biliyorum, return eklemenizi istiyor sizden. Fonksiyon içine eklenmiş iyi hoş ama App() fonksiyonunu çağıracak return yok.

Benim anladığım bu.

Ama o hata verdiği dosyalara hiç dokunmadım. Ayrı olarak node_modules de şöyle hata veriyor galiba:

Dosya Ekleri

• a.jpg
    a.jpg
    20 KB · Görüntüleme: 30
  • Ekran görüntüsü 2022-08-11 223102.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-08-11 223102.jpg
    15,5 KB · Görüntüleme: 29

Benim anladığım bu.
App fonksiyonu main fonksiyonu gibidir. Her türlü cagirilir yani

Ama o hata verdiği dosyalara hiç dokunmadım. Ayrı olarak node_modules de şöyle hata veriyor galiba:
Buyuk ihtimal node_modulesdaki kuralla senin yazdigin kod uyusmuyo. O modulede sorun yok kodun da sorun var.

Yeni konular

Geri
Yukarı