React-Native Navigation sayfalar arası geçişte beyaz ışık yanması

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Bu sorunu daha önceden çözmüştüm. createStackNavigator'a eklemiştim.

JavaScript:
cardStyle: {
opacity: 1,
}

Bu da olabilir, hatırlayamadım tam.

JavaScript:
cardStyle: {
backgroundColor: 'rgba(0,0,0,0.5)',
}

Ama şu an neden bilmiyorum, olmuyor bir türlü.

Soruna ait video burada.
Versiyon bilgileri;

1591135431424.png

Son düzenleme:
Sorunuzun cevabını hiç bilmiyorum. Mobil programlamaya da merakım yok ama bir kaç arkadaşımdan duyduğum kadarıyla flutter şu sıralar epey yükselişte ve react-native e göre daha kolay diyorlar. Flutter a bir bakın derim. Tabi yine kendi kararınız. Hangi dilde çalışmaktan zevk alıyorsanız o dilde devam edersiniz. Benimkisi sadece bir öneri.

Son düzenleme:
Sorunuzun cevabını hiç bilmiyorum. Mobil programlamaya da merakım yok ama birkaç arkadaşımdan duyduğum kadarıyla flutter şu sıralar epey yükselişte ve React-native e göre daha kolay diyorlar. Flutter a bir bakın derim. Tabi yine kendi kararınız. Hangi dilde çalışmaktan zevk alıyorsanız o dilde devam edersiniz. Benimkisi sadece bir öneri.

Öneriniz için teşekkür ederim.

Github üzerinde açılan yardımlarda bulunan çözüm yollarını da denedim, yok bir türlü halledemedim.

White flickering when transitioning to a new screen and the background is a dark color? belki bu biraz yardımcı olur. Stackoverflow a mutlaka bakın. Orada sorununuzun aynısını yaşayan mutlaka biri vardır. Bir yazılımcı deyimi vardır. "Bir sorunun çözümü stackoverflow da yoksa hiçbir yerde o çözümü bulamazsın."😄

Dostum bunlarin hepsini denedim. Stackoverflow ve Github'da yardim konusu da actim son carem onlar.
Eskiden de bu sekilde cozmustum zaten ama su an garip bir sekilde calismiyor.
@Boris7503 Hocam varsa sizin de fikrinizi almak isterim konu hakkında.

React-Native ile uğraşan hiç kimse yok mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı