Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition için fiyat farkına değer mi?

Emre88

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ,oyun ilk defa %33 indirime girmiş Steam'de, artık alma niyetindeyim ve 2 hafta zaman var indirim 7 Ekim'de bitiyor. Ultimate edition almama değer mi? Arada 69TL fark var, online'da sağladığı şeylere standart edition'da sahip olmam tahminen ne kadar sürer?

Kesinlikle değmez Ultimate Edition. Ben Special Edition almıştım ama Standart ile arasındaki fark 20 TL falandı o yüzden değdi. Standart alın geçin hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Ultimate sürümüne sahibim. Bence değmez, gereksiz ıvır zıvır veriyor.
Hızlı bir at, birkaç silah, para ve exp bonusu veriyormuş sanırım. Tahmininizce standart edition alırsam sadece o hızlı atı satın almam kaç saatimi alır?
Kesinlikle değmez Ultimate Edition. Ben Special Edition almıştım ama Standart ile arasındaki fark 20 TL falandı o yüzden değdi. Standart alın geçin hiçbir şey kaybetmezsiniz.
Special edition'ın story'e kattığı tek şey banka soygunu mu? (Kıyafet ve silah harici).

Hızlı bir at, birkaç silah, para ve exp bonusu veriyormuş sanırım. Tahmininizce standart edition alırsam sadece o hızlı atı satın almam kaç saatimi alır?

Special edition'ın story'e kattığı tek şey banka soygunu mu? (Kıyafet ve silah harici).

Singleplayer kısmı için bir at, birkaç silah ve eşya veriyor bu kadar. Ayrıca küçük bir görev birde yani farkına bile varmazsın. Direk oyunun ortasına gelmeden daha iyi eşyaların oluyor zaten tamamen gereksiz.

Epic Games'te 60 TL kupon ile 140 TL'ye alabilirsiniz. Ultimate Edition'a değmez bence.
Saçma gelebilir ama Steam'dan almak istiyorum :D. Steam'in başarım sistemi, arkadaşlık, sohbet ve topluluk/profil sistemi hoşuma gidiyor. Epic bu konuda aşırı ilkel. GTA V'i Epic Games'dan oynadım ve oynuyorum, keşke Steam'da sahip olsaydım diyorum çoğu zaman.

Hocam hangi paketi aldınız?
Standart pakedi aldım, pişman değilim. Azıcık da olsa üzüldüğüm tek kısım special ve ultimate edition'da hikayeye verilen ücretsiz at çok hoşuma gitti, onu hiçbir zaman alamayacağım. Ama sırf bir at için zaten pahalı olan bir oyuna neredeyse %50 daha fazla para vermeye değer mi, tabi ki değmez :)

Geri
Yukarı