Çözüldü Ready or Not 1920x1080 olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Catexe

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
8x8 gb Ram
Ekran kartı
RTX 3050 Ti Laptop Gpu
İşlemci
İntel core i7 11800h Laptop Cpu
Merhaba. Dün Ready or Not aldım ama oyunu 1360x768'den 1920x1080'e çekiyorum ama bir şey değişmiyor hala 1360x768 kalıyor, görüntüde 1920x1080 olsa da sadece 1920x1080 olarak yazıyor Shift+Tab çekiyorum 1360x768 olduğu anlaşılıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2066).png
    Ekran Görüntüsü (2066).png
    1,3 MB · Görüntüleme: 50
Çözüm
Merhaba oyunu windowed Full screen modda oynuyorsun, Full screen yapar mısın üstteki ayarı. Olmazsa ekran kartının yazımından 1080p özel çözünürlük oluşrabilirsin sorun çözülecektir.
Merhaba oyunu windowed Full screen modda oynuyorsun, Full screen yapar mısın üstteki ayarı. Olmazsa ekran kartının yazımından 1080p özel çözünürlük oluşrabilirsin sorun çözülecektir.

Çözüm
Çözüldü sağol ve alakasız olcakda ben Steamden birşey aldığım zaman güvenlik kodu sormuyor direk alıyor buda tehlikeli nasıl düzeltcem?

Steam'ın güvenlik ayarlarından çözebilirsin iki aşamalı koruma varsa mutlaka aç. Telefondan onay isteyecek şekilde ayarla. Kredi kartı ile bir şey satın alırken dikkat et. Steam'deki hesap ayarlarından yapman gerekiyor.

Steam'ın güvenlik ayarlarından çözebilirsin iki aşamalı koruma varsa mutlaka aç. Telefondan onay isteyecek şekilde ayarla. Kredi kartı ile bir şey satın alırken dikkat et. Steam'deki hesap ayarlarından yapman gerekiyor.
Nasıl yapacağımı bulamadım Steam Gurad var bide.

Burada bahsettiği gibi Gmail'e gir kod mesajları spam klasöründe ise spam olarak algılamış olabilir yani kodlar aslında geliyor ama spam kutusun da ise sen görmüyordur. İletinin spam olarak işaretlenmemiş olması gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    403,8 KB · Görüntüleme: 24
  • faawf.PNG
    faawf.PNG
    33,8 KB · Görüntüleme: 17

Geri
Yukarı