Real Madrid 6 - 1 Galatasaray

Allah'ını seven defansa gelsin. O kadar pozisyonda Burak yerine ben olsam kazara bir gol atmıştım. Tek golde Umut yerine Burak olsaydı onu da atamazdık zaten. Satsınlar şu Burak'ı Çaykur Rize'ye.

Şu anda ağzımı bozardım ama sabrediyorum ben doğduğumdan beri Galatasaraylıyım her şeyim Galatasaraylı ilk defa bugün Galatasaray gol attı diye sevinmedim abi orta saha yok bizde ! Selçuk İnan tamamen bir boşluk orada Burak Yılmaz yerine halı saha maçlarına haftadan haftaya giden koşamayan ve sürekli top bekleyen forvette duran bir adam koy çok daha iyi. Umut Bulut olmasa teselli golümüzde olmayacak şu Fatih Terim de Drogba ve Umutu bir maçta oynatamadı doğru düzgün 2 oyuncuda prese yönelik oyuncular arkalarında Sneijder var gol yolları çok genişleyecek bana göre ama denemiyor.

Bence Galatasaray ayıp etti. Yani taraftar o kadar şey yaptı masrafa girdiler, rekor kırdılar... Umutluydular. Hadi maçı almayı geçin artık gol yemeyin arkadaş. Defansa gelin. Savunma yapın bi çaba gösterin...

Taraftar takımdan çok daha fazla ayıp etti. Sen orada 6 gol yemişsin. Kalkmış orada Beşiktaş'a laf atıyorsun... Olmadı, yakışmadı Galatasaray'a. Hani yabancı takımla maç yapıyo, bizim takımımız diye Galatasaray'ı desteklerken bu yaptıkları olmadı. Artık Drogba'yla Aylık oynasınlar. Daha da Galatasaray'ı falan desteklemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burak kadar dandik ve beleşçi bir oyuncu görmedim, birde başımıza adam ettiler golcü diye al sana golcü! Drogba' nın sakatlanması ile iyice moralleri bozuldu. İlk yarı iyi gidiyor gibiydiler ama Madrid yaptı yapacağını. Onu bunu bilmem ama Ronaldo son golü mükemmeldi, milleti çalıma dizip süper vurdu. Nasıl hızlı ayaklardır öyle tesbih gibi dizdi yani.

Ronaldo'nun son golüne bayıldım adam kalite yav.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
En üzen beni ilk gol eboue saçma salak işlerin içine girmesi o topa müdale edememesi ve hadi edemedin topa müdale adama vuruş yaptırma bari onu da beceremedi. İlk gol sonrası kimya bozuldu zaten sonrası hezimet.

Geri
Yukarı