Realme 5I çekilen video kasıyor

Realme 5I cihazımda PUBG Mobile videosu çekmek istiyorum ama hangi ekran kaydediciyi kullanırsam kullanayım hep çektiğim video kasıyor ve takılıyor.
Oyunumu oynarken yağ gibi 60 FPS(GFX tool ile) oynuyorum ama videoyu izleyince sanki S3 miniden oynuyormuşum gibi bir kasma var. GFX ile alakalı olabilir mi diye düşünüp onu da kapadım yine aynı. Her türlü çözünürlük, FPS, bitrate ayarını denesem de aynı sorun. Video oynatıcı ile ilgili bir sorun olabilir mi diye önce VLC indirip denedim sonrada tiktoka atıp denedim sonuç aynı. Bir tek "v recorder"isimli uygulama bu sorunu yapmadı ama o uygulamayı kullanınca da telefonun kendi ekranını bile kaydetsem 50 dereceleri görüyorum. Cidden artık gına geldi 😔

Son düzenleyen: Moderatör:
MX Player modlu bulursanız yükleyin filtre kullanımlarıyla, kasma donma aşılabilir.

Yalnız sanırım siz ne demek istediğimi anlamamışsınız.
Ben çektiğim videoları TikTok vb. yerlere yükleyeceğim o yüzden bu tür görüntüleme programları benim işime yaramaz. Ayrıca vn, alight Motion ve capcut bile ekrandaki ani FPS düşüşleri ve kasarak oynamayı düzeltemiyorsa bir medya Player nasıl düzeltebilir ki?

Geri
Yukarı