Realme 6 Pixel Experience Kurulur mu?

Deniz Kayahan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Realme 6 8/128 GB kullanıyorum. Yazılımında bazı yerlerde kararsızlık var. Bir anda herhangi bir uygulama kapanabiliyor, yazı yazarken klavye açılmıyor gibi. Ben de farklı bir ROM kurmayı düşünüyorum. Bu telefona Google Pixel ROM kurulur mu, kurulumunda izleyebilecegim bir yer var mı?
Siz hangi ROM'u önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar. Realme 6 8/128 GB kullanıyorum. Yazılımında bazı yerlerde kararsızlık var. Bir anda herhangi bir uygulama kapanabiliyor, yazı yazarken klavye açılmıyor gibi. Ben de farklı bir ROM kurmayı düşünüyorum. Bu telefona Google pixel ROM kurulur mu, kurulumunda izleyebilecegim bir yer var mı?
Siz hangi ROM'u önerirsiniz?

Hocam cihazı sıfırlamayı denediniz mi?
Bende Realme 5i kullanıyorum, bir ara bende de tam olarak aynı sorunlar oluyordu sıfırlayınca düzeldi.

Sorunuza gelirsek, Realme 6 serisi için official olarak Pixel Experience ROM yok.
XDA sitesine bakın, birileri portlamış olabilir.

Hocam cihazı sıfırlamayı denediniz mi?
Bende Realme 5i kullanıyorum, bir ara bende de tam olarak aynı sorunlar oluyordu sıfırlayınca düzeldi.

Sorunuza gelirsek, Realme 6 serisi için official olarak Pixel Experience ROM yok.
XDA sitesine bakın, birileri portlamış olabilir.
Teşekkürler hocam bakacağım, telefonun 126GB'i dolu. Verilerini de boşa sıfırlamak istemiyorum, sifirlamisken sorunsuz pixel olsun istiyordum. Bakacağım inşallah.

Geri
Yukarı