Realme 7 Dokunmatik Sorunu Kronik midir?

TheMrComment

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, Realme 7 almayı düşünüyorum ama yabancı ve bizim sitelerdeki Realme 7 hakkındaki konuları okuduğumda dokunmatik problemi (ghost touch) hakkında muzdarip çok insan var ve bu kafama takıldı. Bu yazılımsal ve güncelleme ile halledilen bir sorun mudur, yoksa kronik midir? 2600'e kadar telefon önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef Realme 7'de Ghost Touch olduğu doğru. Bununla ilgili bir sürü açılmış konu var.

Ayrıca Note 9S'in alternatifi olarak indirim yakalayabilirseniz Poco X3 önerebilirim. Kendisi de oldukça iyi bir telefondur.

Edit: Yanlışlıkla Redmi Note 9S linki kopyalamışım :D

@qGhosT @Shenzhenn hocam doğru mudur ? Ghost Touch var mı Realme 7'de ?
İlk çıktığı zamanlarda az bir kesim tarafından böyle bir sorun ile karşılaşılmış, yazılımsal bir sorun, yeni gelen güncellemeler ile düzeltilmiş. Ben kullanan kişilerin yorumlarını da almıştım. Mesela Xiaomi Poco X3'de de sarı ekran sorunu bulunuyordu, güncelleme ile düzeltildi ama kimse bunun hakkında bir şey demiyor, Realme 7 kronik sorunlu falan değil.

Maalesef Realme 7'de Ghost Touch olduğu doğru. Bununla ilgili bir sürü açılmış konu var.

Ayrıca Note 9S'in alternatifi olarak indirim yakalayabilirseniz Poco X3 önerebilirim. Kendisi de oldukça iyi bir telefondur.

Edit: Yanlışlıkla Redmi Note 9S linki kopyalamışım :D

Her cihaz için şikayet bulabilirsiniz. Yazılımından dolayı Xiaomi Poco X3 tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı