Realme 7 ön kamerası akşamları kasıyor

Harun SH

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar, öncelikle herkese merhaba. 2 gün önce Realme 7 64 GB aldım ama akşamları ön kamera kasıyor fakat videoda sorun yok. Ben yazılımdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sizce sorun nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar, öncelikle herkese merhaba. 2 gün önce Realme 7 64 GB aldım ama akşamları ön kamera kasıyor fakat videoda sorun yok. Ben yazılımdan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sizce sorun nedir?
Bunun yazılımla ya da Realme 7 ile alakası yok. Kameralar ışık düştüğünde pozlamasını arttırır ama önizleme modunda iken fotoğraf çekmediği için ve size önizleme modunda fotoğrafın nasıl çıkacağını göstermesi için uygulama FPS'i düşürür ve bu sayede fotoğrafın çekmeden önce nasıl çıkacağını gösterebilir. Yüksek ışıkta bu sorun yoktur çünkü zaten yüksek ışıkta kamera yüksek ışığa maruz kaldığı için pozlamasını düşürür ve bu sayede size fotoğrafın önizlemesini fazla işlemeden verebilir çünkü uğraşmasına gerek yoktur zaten. Biraz karışık oldu umarım anlamışsınızdır. Eğer anlamdıysanız özet geçeyim: bu gayet normal bir olay.

Geri
Yukarı