Realme 7 Pro telefon kapalıyken Wi-Fi kesiliyor

efeekaya

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Telefonu yeni aldım. Fakat daha önce Oppo bir telefonda da yaşadığım sorunu yaşadım.

Bu sorun ise telefonu tuş kilidinden kapatıp açtığımda Wi-Fi kopuyor. Tuş kilidinden tekrar açtığımda Wi-Fi'yi elle bağlamak zorunda kalıyorum. Telefonun güncelleme sürümü A.32. İlk geldiği sürümü kullanıyorum ki genel de bu sürümler daha iyi oluyor Oppo tarafında. Birçok yöntem denedim fakat olmadı. Daha yeni sürümlere geçersem sorun çözülür mü? Bu sorunu nasıl çözerim? Aynı şekil bu sorunla karşılaşırsan çok insan gördüm. Bu sorunların hepsi de Oppo marka.

Yardımcı olursanız sevinirim. İyi Sosyaller.

@reddline Hocam, bu sorunla karşılaşmadığınızı söylemiştiniz. Hangi sürümü kullanıyorsunuz?
@_karadayi66 Hocam siz bu sorunla karşılaştınız mı ve hangi sürümü kullanıyorsunuz?
@HaWlI KuLlANIcI @Shenzhenn hocam bu sorun alakalı bir fikriniz ve öneriniz var mıdır?

Kusuruma bakmayın hocam görmedim (ya da gözümden kaçtı bilemiyorum)

Hocam güncellemek belki bir çözüm olabilir.
Arkadaşıma sorayım ben bir güncellemeden önce böyle bir sorunla karşılaştın mı diye.
Güncelledim yine çözülmedi.
Müşteri temsilcisini aradım. Derdimi anlattım. O bu telefonların özelliği yok işte bu yeni telefonlar böyle. Kadın anlamadı bana kafayı yedirtti. Mail vs. at diye fakat yine aynı şeyi diyeceklerinden eminim. Hevesimi kursağımda bıraktılar. Realme almayın. Bu sorun globalde de var.

Son düzenleme:
Güncelledim yine çözülmedi.
Müşteri temsilcisini aradım. Derdimi anlattım. O bu telefonların özelliği yok işte bu yeni telefonlar böyle. Kadın anlamadı bana kafayı yedirtti. Mail vs. at diye fakat yine aynı şeyi diyeceklerinden eminim. Hevesimi kursağımda bıraktılar. Realme almayın. Bu sorun globalde de var.

Hocam arkadaşıma sordum ve böyle bir sorunu hiç yaşamadığını söyledi.

Hocam arkadaşıma sordum ve böyle bir sorunu hiç yaşamadığını söyledi.
Zaten böyle sorunlar hep bana denk gelir. Ekran kartı alırım CW olur. PSU alırım CW'li gelir. Telefon alırım Wifi'si sorun olur. Ne yapmamı önerirsiniz hocam ? Zaten HB üzerinden HB mağazasından aldım. İade etme süreci çok uzun ve ilk başta servis onayı lazım. Serviste büyük ihtimalle cihaz sorunsuz diyecek boşa zamanım gidecek vs. Canım sıkkın gerçekten.

Zaten böyle sorunlar hep bana denk gelir. Ekran kartı alırım cw olur. PSU alırım Cw'li gelir. Telefon alırım Wi-Fi'si sorun olur. Ne yapmamı önerirsiniz hocam? Zaten hb üzerinden hb mağazasından aldım. İade etme süreci çok uzun ve ilk başta servis onayı lazım. Serviste büyük ihtimalle cihaz sorunsuz diyecek boşa zamanım gidecek vs. canım sıkkın gerçekten.

Hocam yanlış bilmiyorsam sırf zevk için bile iade edebilirsiniz ama cihazın 15 ya da 30 gün önce alınmış olması lazım (yanlış hatırlamıyorsam)

Hepsiburada'da bu durum var diye biliyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam sizde cihazı daha yeni aldınız zaten.

Hocam yanlış bilmiyorsam sırf zevk için bile iade edebilirsiniz ama cihazın 15 ya da 30 gün önce alınmış olması lazım (yanlış hatırlamıyorsam)

Hepsiburada'da bu durum var diye biliyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam sizde cihazı daha yeni aldınız zaten.
Daha dün aldım zaten. Kullanalı 24 saat oldu. HB üzerinden iade talebi oluşturdum. Fakat HB bana , bu iade talebini alamayacaklarını onun yerine onarım kısmını seçmemi söyledi. Ben de onlara ben direkt iade istiyorum , onarım vs. istiyorum dediğimde bana ilk başta servis görmeli direkt iade almıyoruz dedi. Zevk için iade kısmı olmaz gibi. 14 gün koşulsuz iade hakkım yok mu ?

Daha dün aldım zaten. Kullanalı 24 saat oldu. Hb üzerinden iade talebi oluşturdum. Fakat hb bana, bu iade talebini alamayacaklarını onun yerine onarım kısmını seçmemi söyledi. Ben de onlara ben direkt iade istiyorum, onarım vs. istiyorum dediğimde bana ilk başta servis görmeli direkt iade almıyoruz dedi. Zevk için iade kısmı olmaz gibi. 14 gün koşulsuz iade hakkım yok mu?

Hocam bende öyle biliyorum.

Hocam bende öyle biliyorum.

İade etmeyip kullanmayı düşünüyorum. Bir de baya indirimli aldım. Yazılımla düzelir diye düşünüyorum. Onun dışında gayet iyi telefon.

Geri
Yukarı