Realme 7 Pro vs Oppo Reno 4

• Konuyu başlatan YSA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 481

Realme 7 Pro vs Oppo Reno 4

• Oy verenlerin toplamı
    4
Bütçe
3500TL - 3800TL

YSA

Decapat
Yer
Ötüken Yaylaları
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar yaza kadar yeni bir telefon alacağım sizce bu iki modelden hangisini almalıyım? Bütçede POCO X3 'de var ancak onun tasarımını beğenmedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Bence M51'i de düşünebilirsiniz. Bu ikisi arasından seçim yapmak zor ancak Realme'nin çok hızlı şarj olması bir artı. Öte yandan Oppo'nun daha kibar bir kasaya sahip olmasıda düşündürüyor ancak ben oyumu Realme'den yana kullanıyorum.

Ekstra olarak yaza kadar Redmi Note 10 Pro çıkacak ve o daha mantıklı. A52'nin fiyatı da düşebilir yaza kadar. Eğer oyuna çok önem gösteriyorsanız POCO X3 Pro'da beklenebilir.

Bence M51'i de düşünebilirsiniz. Bu ikisi arasından seçim yapmak zor ancak Realme'nin çok hızlı şarj olması bir artı. Öte yandan Oppo'nun daha kibar bir kasaya sahip olmasıda düşündürüyor ancak ben oyumu Realme'den yana kullanıyorum.
Hocam şarj konusunda Reno 4'ünde kalır yanı az hatta pil optimizasyonu daha iyi . M51 'e gelirsek bana çok ağır ve çok büyük geldi.

Hocam tasarım çok önemli değil ama M51 çok ağır geldi. Şarj performansındaki küçük farklar çok da önemli değil performans olarak hangisini önerirsiniz.

Hocam arada çok da fark yok. Reno 4'ün yazılımı daha iyi diyorlar ancak kullanma şansım olmadı. Son tercih sizin ancak bence reno 4, 8 GB RAM için tercih edilebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı