Realme 7 Pro vs Poco X3 nfc

Wense

Picopat
Sizce hangi telefonu almalıyım? Arkadaşlar, açıkcası oyun oynayan insanım. Özellik olarak AMOLED ekran ve IPS'nin farkını bilmiyorum ama Poco'nun tasarımı hoşuma gitti.

Neden Realme 7 Pro alırdınız, Poronun da üstün olduğu özellikler var Realme 7 Pronunda, hangi kısımlarda kalitelidir sizce?

Xiaomi'nin kalitesiz yazılımı ile uğraşacağıma Realme alırım daha iyi. Yazılımda rakip bile değiller. Kasa kaliteside bir o kadar farklı.

Evet, orasında doğru bencede.

60 Hertz ve 120 Hertz sizce önemli bir etken mi + olarak 240 Hertz Touching Ratesi var Poco'nun, ama benchmarklarda Realm 7 Pro dahada yüksek ve Super Amoled ekran var, nasıl bir teknoloji olduğunu gözümle görmedim. Sadece renk değişimi varsa bence birşey olmaz.
Arkadaşlar sizce 2 hafta bekleyip "Poco F2 Pro" mu alayım, yoksa beklemeden Realme 7 Pro mu? 2 Haftaya birikimim tamamlanmış olacak, bana kalmış diyebilirsiniz ama siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Son düzenleme:
Evet, orasında doğru bence de.

60 Hertz ve 120 Hertz sizce önemli bir etken mi + olarak 240 Hertz touching Rate'si var Poco'nun, ama benchmarklarda Realm 7 Pro daha da yüksek ve super AMOLED ekran var, nasıl bir teknoloji olduğunu gözümle görmedim. Sadece renk değişimi varsa bence bir şey olmaz.
Arkadaşlar sizce 2 hafta bekleyip "poco F2 pro" mu alayım, yoksa beklemeden Realme 7 Pro mu? 2 haftaya birikimim tamamlanmış olacak, bana kalmış diyebilirsiniz ama siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

Hocam hala almadıysanız Realme 7 Pro'yu öneririm kullanmaktayım çok güzel telefon.

Geri
Yukarı