Çözüldü Realme 7 Sebepsiz Şekilde Yeniden Başlattı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theumtkyd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu neden olabilir? Dün gece durduk yere yeniden başlattı kendini. Ekranı ters idi göremedim ne oldu falan sadece kapandığında titriyor o sayede haberim oldu. Telefon şarjdaydı 2-3 saattir. Şarjı dolmuştu 45 dakikada falan doluyor zaten ama öylesine takılıydı diyeyim (çekmeye üşendim prizden :)) ama bu yüzden olduğunu sanmıyorum. Çünkü bazen 5-6 saat şarjda bıraktığım oluyor ve hiçbir şey olmuyor. Bu arada belirtmem gerekirse diye saat gece 2.30 civarıydı sanırsam. Telefon Realme 7.

Son düzenleme:
Çözüm
1674690238944.png

Bug olmuş olabilir bu kadar korkulacak bir şey yok tekrarlamadığı sürece.

Önemli bir güncellemeyse ondan dolayı zorunlu bir yeniden başlatma da olabilir.
Güncelleme yapmış olabilir hocam.
Haklısınız geçen bildirim gelmişti indirildi diye unuttum hocam. Ama uzun sürmedi nedense sadece kendini kapatıp açtı o kadar normalde güncelleme yaparken bir bar doluyordu. Ekranı kapalı olduğu için bir şey de göremedim sadece titredikten sonra baktım ekrana.

Haklısınız geçen bildirim gelmişti indirildi diye unuttum hocam. Ama uzun sürmedi nedense sadece kendini kapatıp açtı o kadar normalde güncelleme yaparken bir bar doluyordu. Ekranı kapalı olduğu için bir şey de göremedim sadece titredikten sonra baktım ekrana.
Belirli saatlerde otomatik güncelleme gibi bir ayar var mı kontrol edin muhtemelen güncellemeden dolayı.

@theumtkyd hocam programli yeniden baslatma diye bir şey. Hafta bir veya 3 gunde bir telefonu gece 2 ile 4 arasinda kullanmadigim bir sürede yeniden baslatiyor. Ne ise yaradigi konusu ise guncellenen uygulama varsa yeniden baslatildigi icin optimize ediliyor. Ya da yeniden baslattigi icin arka planda veya onbellege alinmis ne varsa sifirlaniyor. Bir insanin uyuyup uyanmasi gibi bir şey elektonik cihazlar icin saglikli bir şey aslinda.

@theumtkyd hocam programli yeniden baslatma diye bir şey. Hafta bir veya 3 gunde bir telefonu gece 2 ile 4 arasinda kullanmadigim bir sürede yeniden baslatiyor. Ne ise yaradigi konusu ise guncellenen uygulama varsa yeniden baslatildigi icin optimize ediliyor. Ya da yeniden baslattigi icin arka planda veya onbellege alinmis ne varsa sifirlaniyor. Bir insanin uyuyup uyanmasi gibi bir şey elektonik cihazlar icin saglikli bir şey aslinda.
İlk defa böyle bir şey başıma geliyor hocam bu dediğiniz olay değil sanırım.

@theumtkyd olabilir. Ancak korkulcak bir şey yok bence. Cihaz şarjda isinmis da olabilir kendini kapatmistir. Guncellemede almis olabilir. Ddigin olayda olabilir. Surekli tekrarlarsa o zman bir sorun var demekdir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı