Realme 7 vs. POCO X3

• Konuyu başlatan joji
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 938

joji

Hectopat
Yer
Castlevania
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 3200TL. Foruma ve internete biraz göz attım ve bu bütçede en çok bu telefonların önerildiğini fark ettim. Telefonda oyun oynamam oynasam bile küçük oyunlar oynarım. Benim için önemli olan telefonun minimum sıkıntılı olması ve sosyal medyada, Google'da gezinirken sorun çıkarmaması. Sizce hangisi benim için daha iyi olur? Eğer başka öneriniz varsa onları da alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim :).

Arkadaşlar selam. Yakın zamanda telefon almayı düşünüyorum. Bütçem maksimum 3200TL. Foruma ve internete biraz göz attım ve bu bütçede en çok bu telefonların önerildiğini fark ettim. Telefonda oyun oynamam oynasam bile küçük oyunlar oynarım. Benim için önemli olan telefonun minimum sıkıntılı olması ve sosyal medyada, Google'da gezinirken sorun çıkarmaması. Sizce hangisi benim için daha iyi olur? Eğer başka öneriniz varsa onları da alabilirim. Şimdiden teşekkür ederim :).

Hocam sıkıntı çıksın istemiyorsanız POCO X3'e bakmayın bile. Realme 7 daha iyi olur ama sosyal medyada gezecekseniz bütçenizi 3500'e çıkarıp M51 alın bence.

İkisi arasında Poco X3. Daha güzel ekran isterseniz, Oppo Reno 4 ve Galaxy M51'e bütçeyi zorlayabilirsiniz.

Realme 7 alıp, Mediatek'e bulaşmayın sakın.

Realme 7 alıp, Mediatek'e bulaşmayın sakın.
Şu an elimde G80'li Realme 6i var. Yaklaşık bir ay oluyor kullanalı. Gayet stabil ve gram sorun yaşatmadı.

Şunu söylemek isterim ki, ısınma vb sorunlar olsun hiçbir sorun yaşamadım. Aktif olarak günlük en az 4-5 saat oyun oynarım.

Açıkçası bu hususlarda MediaTek'in üzerine fazla gidiyorlar şahsi görüşüm.

Şu an elimde G80'li Realme 6i var. Yaklaşık bir ay oluyor kullanalı. Gayet stabil ve gram sorun yaşatmadı.

Şunu söylemek isterim ki, ısınma vb sorunlar olsun hiçbir sorun yaşamadım. Aktif olarak günlük en az 4-5 saat oyun oynarım.

Açıkçası bu hususlarda MediaTek'in üzerine fazla gidiyorlar şahsi görüşüm.
Yıllar geçtikten sonra, ROM bulamıyorsun ve kasıyor falan. O yüzden asla önermem. Kendim de A10s kullanmıştım 1 yıla yakın, çok çektirdi bana. Asla Mediatek aldırmam.

Hocam hiç uğraşmayın zira 2-3 kişi 10-15 sayfa boyunca önüne kanıtlar attık ama hiçbir şey değişmedi.
Aynı konuda Realme 7'ye bataryası düşük deyip Note 9S önermişti.
Şahsi görüşüm, istediğimi de söylerim. Attıklarınız da ''kanıt'' olsa...

Yıllar geçtikten sonra, ROM bulamıyorsun ve kasıyor falan. O yüzden asla önermem. Kendim de A10s kullanmıştım 1 yıla yakın, çok çektirdi bana. Asla MediaTek aldırmam.

Şahsi görüşüm, istediğimi de söylerim. Attıklarınız da "kanıt" olsa...

:D aynen hocam @Shenzhenn hocamda @VİPER34 hocam da şahit bildiğiniz bilgi olsa keşke.
A10s ile Realme'yi aynı tutmaktan acaba ne zaman vazgeçeceksiniz.

:D aynen hocam @Shenzhenn hocamda @VİPER34 hocam da şahit bildiğiniz bilgi olsa keşke.
A10s ile Realme'yi aynı tutmaktan acaba ne zaman vazgeçeceksiniz.
Biraz saçma olmuş söyleyiş tarzınız.

A10S giriş seviyesi, Realme 6i orta segment denilebilecek bir cihaz.
Yıllar geçtikten sonra, ROM bulamıyorsun ve kasıyor falan. O yüzden asla önermem. Kendim de A10s kullanmıştım 1 yıla yakın, çok çektirdi bana. Asla Mediatek aldırmam.
Eski MT ve Helio serisi işlemcilerden bahsetmek istemiyorum bile :D.

G ve Dimensty serisi için F/P telefonlar önerimde bulunur.

:D Aynen hocam @Shenzhenn hocamda @VİPER34 hocam da şahit bildiğiniz bilgi olsa keşke.
O iki üyeyi hemen etiketlemeniz komik yalnız. Savaşa adam çağırıyorsunuz sanki. O kişiler de objektif konuşsa keşke, 30 dakika daha önce şarj oluyor diye Realme 7 övüyor adam. Bataryası daha küçük, farkında değil.
A10s ile Realme'yi aynı tutmaktan acaba ne zaman vazgeçeceksiniz?
Tutarım. Bal gibi de tutarım. Realme 6i, giriş-orta seviyesi bir cihaz. A10s ise giriş seviyesi bir cihaz. Ek olarak çipset dışında, çok büyük farkları yok. Üstüne mağazalarda Realme 6i gibi telefonları denediğimde rezalet ekrana sahiplerdi ve kasıyorlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı