Realme 7 vs. Xiaomi Redmi Note 9S (64 GB)

Hocam reklam konusu biraz can sıkıyor anlaşılan. Full sürüm alınan bir oyunu demo oynuyormuş gibi anlaşılan.

Hocam pek bir can sıkmıyor aslında kapatılabiliyor çoğu ama telefon gelir gelmez kapatın sonra çakma telefon almışsınız gibi gözükürsünüz vallahi.

Hocam ben Note 9S kullanıyorum. Dediğim gibi MIUI'ın arayüzü takılıyor hala çözülmüş değil. Bataryası 5000 mAh beklediğime göre çok daha hızlı bitiyor. Kamerasının toz olayına hiç girmek istemiyorum. Bir yerde de yazmıştım kameranın toz olayı çok güzel hocam yiğidi öldür hakkını yeme sabah bir uyanıyorsun. Evde bir tane toz yok telefon kara delik gibi içine çekmiş çünkü.
Reklamlar konusu pek kafaya takılacak bir durum değil 15 dk uğraşsan bütün uyugulamarda ki reklamları kapatabiliyorsun. Kendi uygulamaları bu arada çok rezalet. Arayüzü güzel ama dediğim gibi takılıyor bazı animasyonlar gereksiz hızlı çok sıkıntı çekebilirsiniz ben bunları bilerek aldım pişman değilim ama fırsatım olsa almazdım.

Hocam fanboy dediğin 5000 mAh Realme 7'nin bataryasına küçük deyip 5000 mAh bataryası olan Note 9S önermektir.
Mediatek G95 kullandıysanız tamam hocam. Bir şey demeyeceğim :)

Hocam uygulamalarda reklamlar var bildiğiniz :D
Teşekkürler hocam incelemenizi dikkate alacağım.
Hocam pek bir can sıkmıyor aslında kapatılabiliyor çoğu ama telefon gelir gelmez kapatın sonra çakma telefon almışsınız gibi gözükürsünüz vallahi.
Ayarlar kısmından kapatılıyor anladığım kadarıyla değil mi hocam?

Var. Şikayet olarak MIUI diyebilirim, biraz karmaşık. Reklamların olması kafayı karıştırıyor, onun dışında gayet hoş telefon.

Kendisi bir fanboy. Boşa etiketlemeyin.

Evet. Batarya diyorum, boyutu küçük. Üstüne Mediatek çipset koymuşlar.
Kimi fanboy olduğu belli.

Realme 7 > Xiaomi Note 9S.
Kendim Xiaomi kullanıyorum, memnun değilim, rezalet bir yazılımı var.
Realme 7'nin arayüzünde oluşan bug'lar vs. güncelleme ile büyük bir kısmı düzeltildi.

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için :)
O arkadaşın sözüne kanmayın, kendisi bir kez falan sorun yaşamış "MediaTek var, alınmaz" yazıp duruyor. Realme 7 varken Xiaomi Note 9S alınmaz, kendisi Xiaomi Poco X3'ten bile daha güçlü ve daha ucuz. Ülkemizde MediaTek Helio G95 kullanan tek telefon Realme 7, önceki işlemcilerde sorun yaşanmış olması Realme 7'de sorun yaşanacağı anlamına gelmiyor ve Realme 7'nin hiçbir kronik sorunu yok. Xiaomi Note 9S'te ise bir eski kasalarında toz kaçıyor ve bazı kişilerde yazılımdan kaynaklı çoğunlukla sensör problemi var.

Geri
Yukarı